Menu top

Wydarzenia - Szkolenia

Nabór na międzynarodowe szkolenie CEPOL-EJTN Training on Joint Investigations Teams: Leadership (CR/2020/22-CEPOL/65/2020)

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że w dniu 7 lipca br. rozpoczyna nabór na międzynarodowe szkolenie organizowane przez European Union Agency for Law Enforcement Training (CEPOL) we współpracy z EJTN nt. Training on Joint Investigations Teams: Leadership (CR/2020/22-CEPOL/65/2020)

*****

Wolne miejsca na szkoleniu międzynarodowym z technik mediacji pt."Alternative Dispute Resolution / Mediation" 8-9 października 2020r., Lizbona.

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że w dniu 3 lipca 2020 roku na Platformie Szkoleniowej uruchomiono nabór na międzynarodowe szkolenia z zakresu praw pracy z katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN).

 

Szkolenie

Konferencja Programu HELP Rady Europy on-line, 8 i 9 lipiec 2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 8 i 9 lipca 2020r. odbędzie się coroczna konferencja Programu HELP (Human Rights Education for Legal Profesionals) Rady Europy. Przedmiotem Konferencji będzie 70-lecie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka oraz prezentacja najważniejszych kursów Programu HELP. 

W dniu 9 lipca o godzinie 9.30 przemówienie wygłosi nowy Prezes Europejskiego Trybunału Praw Człowieka Sędzia Robert Spano.

Zaproszenie do udziału w ankiecie na temat szkoleń on-line

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o poświęcenie kilku minut Waszego cennego czasu i wypełnienie krótkiej ankiety przygotowanej przez Akademię Prawa Europejskiego (ERA) w Trewirze, wieloletniego partnera Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury przy realizacji wspólnych projektów szkoleniowych skierowanych
do kadr wymiaru sprawiedliwości.

Informacja o odwołaniu szkolenia M9/I/20

Dział Współpracy Międzynarodowej uprzejmie informuje, że decyzją organizatora szkolenie  “International Judicial Cooperation in Criminal Matters: Practical Case-Based Simulation on the Fight against THB and Sexual Exploitation” (CR/2020/10), sygn. M9/I/20, zaplanowane w dniach 23-25 września br. w Madrycie, organizowane w ramach katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN), zostało odwołane.

Trwa drugi etap rekrutacji elektronicznej na wizyty studyjne w poszczególnych instytucjach UE realizowane w II połowie 2020 roku – rekrutacja otwarta do 6 lipca 2020 roku.

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) prowadzi nabór na kolejne edycje wizyt studyjnych realizowane w drugiej połowie 2020 roku w wybranych instytucjach Unii Europejskiej.

Nabór na szkolenia międzynarodowe z dofinansowaniem Scholarship Fund 2020.

Uprzejmie informujemy, że Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP przyjmuje zgłoszenia polskich sędziów, prokuratorów, asesorów sądowych i asesorów prokuratorskich do udziału
w wybranych szkoleniach międzynarodowych spoza Katalogu EJTN Plus organizowanych
w 2020 roku przez instytucje partnerskie w państwach członkowskich Unii Europejskiej ze wsparciem EJTN Scholarship Fund 2020.

Webinar "Applying EU Anti-Discrimination Law", 28-09-2020r. - 29-09-2020r.

Data szkolenia: 28-09-2020r. - 29-09-2020r.
Miejsce szkolenia: on-line
Grupa docelowa: sdziowie, prokuratorzy
Sygnatura: M10/B/20
Termin zgłoszeń: 07.07.2020
Język roboczy: angielski

Webinar “Lessons Learned from Around the World About Managing Courts in a Pandemic”, 26 czerwca 2020r.

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie zaprasza polskich sędziów do udziału w kolejnej sesji transmisji internetowej międzynarodowego seminarium na temat dobrych praktyk i doświadczeń w zakresie zarządzania jednostką sądu w czasie pandemii.

Nabór na szkolenie „The European Arrest Warrant and fundamental rights”- M19/E/20 (poziom zaawansowany)

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że prowadzi nabór na szkolenie The European Arrest Warrant and fundamental rights” (M19/E/20)  organizowane w ramach współfinansowanego przez UE projektu  “Judicial Cooperation in Criminal Matters in the European Union’s Area of Freedom, Security and Justice: Recent Developments and Topical Issues’ 2020-2021” (Grant Agreement 882080 – JudCoopAFSJ – JUST-AG-2019/JUST-JTRA-EJTR-AG-2019).

Staż hospitacyjny w Niemczech dla młodych sędziów i prokuratorów, 17-11-2020r. - 04-12-2020r.

Termin: 17-11-2020r. - 04-12-2020r.
Miejsce szkolenia: NIEMCY
Grupa docelowa: młodzi sędziowie i prokuratorzy
Forma zajęć: staż
Termin zgłoszeń:

Nabór na międzynarodowe webinarium pt. "How to deal with the crisis on a managerial level (before, during and after covid 19) - Good practices and shared experience" Termin zgłoszeń upływa 12 czerwca 2020 roku.

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP przyjmuje zgłoszenia na międzynarodowe webinarium na temat wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w zarządzaniu jednostką sądu / prokuratury w czasie kryzysu wywołanego pandemią SARS-COVID-19. Seminarium organizowane jest z inicjatywy Francuskiej Szkoły Sądownictwa pod oryginalnym tytułem:

Nabór na szkolenie międzynarodowe nt."Combating corruption in the EU', 28-29 września 2020r., Bukareszt, Rumunia

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że prowadzi nabór na  szkolenie z zakresu zwalczania korupcji  w państwach Unii Europejskiej organizowane w ramach katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN).

 

Nabór na szkolenie międzynarodowe nt."Freedom of expression and Hate Speech" 21-23 września 2020r., Scandicci, Włochy

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że prowadzi nabór na  szkolenie z zakresu przeciwdziałania przeciwko mowie nienawiści z katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN).

 

Nabór na szkolenie międzynarodowe nt. "Mediation in Civil and Commercial Matters", 17-18 września 2020r., Split, Chorwacja

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że prowadzi nabór na  szkolenie z zakresu prawa cywilnego z katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN).

 

Nabór na szkolenie międzynarodowe nt. "Cross-border Insolvency Law in the EU" 2-3 września 2020r., Zagrzeb

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że prowadzi nabór na  szkolenie z zakresu prawa cywilnego z katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN).

 

Kursy on-line Programu HELP Rady Europy, w różnych językach

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominamy o możliwości nieodpłatnego korzystania z kursów on-line opracowanych w ramach Programu HELP (Human Rights Education for Legal Profesionals) Rady Europy.

Wpływ pandemii COVID-19 na wymiar sprawiedliwości

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniami umieszonymi na stronie Unii Europejskiej oraz Rady Europy  dotyczącymi środków wprowadzanych w wymiarze sprawiedliwości poszczególnych państw m.in. Polski, w związku z pandemią koronawirusa.

Nabór na szkolenia z katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) – JUDGECRAFT

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że prowadzi nabór na  szkolenia z katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN).

.................................................................................................................................................................................................................................................

Strony

Subscribe to Wydarzenia - Szkolenia