Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Wydarzenia - Szkolenia

* * * REKRUTACJE NA SZKOLENIA MIĘDZYNARODOWE W 2024 ROKU * * *

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP zaprasza do aplikowania na międzynarodowe wydarzenia szkoleniowe realizowane w 2024 roku.

W załączonej tabeli na bieżąco aktualizowana jest oferta szkoleniowa wraz z linkami, kierującymi bezpośrednio do platformy e-KSSiP,
za pośrednictwem której prowadzony jest nabór.

*** MIĘDZYNARODOWE WEBINARY W 2024 ROKU ***

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP zaprasza do uczestnictwa w międzynarodowych webinarach w 2024 roku.
(Lunchtime webinarsUNESCO webinars, CEPOL webinars)

Zaproszenie do udziału w międzynarodowym szkoleniu pt. "Artificial Intelligence in Public Administration" (19-20 września 2024 r., Uniwersytet w Groningen, Królestwo Niderlandów)

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury wraz z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) zaprasza sędziów, asesorów sądowych, referendarzy, asystentów sędziów oraz urzędników sądowych zajmujących się sprawami z elementem zagranicznym do udziału w dwudniowym szkoleniu międzynarodowym w języku angielskim, organizowanym w ramach współfinansowanego przez Komisję Europejską programu JuLIA (Justice, fundamentaL rIghts and Artificial intelligence) pn. “AI in Public Administration

Zaproszenie do udziału w szkoleniu

W dniach 10-11 czerwca 2024 r. w Neapolu oraz online odbędzie się szkolenie pt. Disciplinary Proceedings and Judicial Ethics. Szkolenie odbywa się w ramach projektu  EU project TRIIAL2.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej pod adresem: https://cjc.eui.eu/event/disciplinary-proceedings-and-judicial-ethics/

Termin zgłoszeń upływa z dniem 15 kwietnia 2024 r.

 

Zaproszenie do udziału w konferencji

W dniach 22-24 maja 2024 r. odbędzie się konferencja dotycząca przestrzegania praw człowieka podczas prowadzenia przesłuchań. Wydarzenie odbędzie sie  w Wyższej Szkole Policji w Oranienburgu (Niemcy).  Rejestracja na ww. wydarzenie jest otwarta pod adresem www.hpolbb.de.

 

Zaproszenie do udziału w szkoleniu pt. "Przemoc domowa", zorganizowanym przez ENM (École Nationale de la Magistrature) w Paryżu (Francja)

W terminie od 22 do 26 kwietnia 2024 r. odbędzie się szkolenie pt. "Przemoc domowa", zorganizowane przez ENM (École Nationale de la Magistrature) w Paryżu (ENM, 3 ter quai aux Fleurs 75004 Paris - France), w języku francuskim, skierowane do sędziów, prokuratorów i kuratorów sądowych. Jest to interdyscyplinarne szkolenie dotyczące przemocy domowej, zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych. 

Termin zgłoszeń – 30 marca 2024 r. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej https://www.enm.justice.fr

Rejestracja wniosków na Program Wspólnych Wymian EJTN-CEPOL 2024 - termin rekrutacji upływa w dniu 16 lutego 2024 roku o godz. 18.00

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP zaprasza prokuratorów i sędziów orzekających w sprawach karnych, również asesorów do aplikowania na specjalistyczny 5-dniowy Program Wspólnych Wymian EJTN-CEPOL realizowany w ramach Programu Wymiany EJTN 2024.

Zapraszamy prokuratorów i sędziów orzekających w sprawach karnych do aplikowania na staż 4-miesięczny w Eurojust w Hadze realizowany w ramach Programu Wymiany EJTN w 2024 - termin rekrutacji upływa w dniu 16 października 2023 roku o godz. 18.00

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP uprzejmie informuje, iż Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) w ramach kolejnej edycji programu międzynarodowych staży długoterminowych dla sędziów i prokuratorów (EJTN Long Term Training Period) w 2024 roku oferuje 2 miejsca na 4-miesięcznym stażu w siedzibie Eurojust w Hadze.

Elektroniczna rekrutacja na krótkoterminowe staże Programu Wymiany EJTN realizowane w 2024 roku - termin rekrutacji upływa w dniu 16 października 2023 roku o godz. 18.00.

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP uprzejmie informuje, iż Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) prowadzi nabór w ramach kolejnej edycji programu na międzynarodowe staże krótkoterminowe dla sędziów i prokuratorów (EJTN Short Term Training Period) realizowane w 2024 roku.

Zaproszenie dla prokuratorów i asesorów prokuratury do składania wniosków w nowym programie wymiany EJTN – CEPOL

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP uprzejmie informuje, że Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury prowadzi we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości nabór wniosków prokuratorów oraz asesorów prokuratury zainteresowanych udziałem w nowym programie wymiany organizowanym przez Sieć we współpracy z  Agencją Unii Europejskiej ds.

MIĘDZYNARODOWE WEBINARY W 2023 ROKU

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP zaprasza do uczestnictwa w międzynarodowych webinarach (Lunchtime webinars oraz UNESCO webinars) w 2023 r.

W załączonej tabeli przedstawione są dostępne webinary wraz z linkami, kierującymi bezpośrednio do rejestracji na wydarzenie - lista będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Ogłoszenie o wyborze kandydatów do Europejskiego Komitetu ds. Zapobiegania Torturom oraz Nieludzkiemu lub Poniżającemu Traktowaniu albo Karaniu

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy o trwającej procedurze wyboru kandydatów z ramienia Polski do Europejskiego Komitetu ds. Zapobiegania Torturom oraz Nieludzkiemu lub Poniżającemu Traktowaniu albo Karaniu (CPT).
Termin zgłaszania kandydatur przedłużono do dnia 16 stycznia 2023 r.

Pełna treść ogłoszenia

 

Strony

Subscribe to Wydarzenia - Szkolenia