Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Wydarzenia - Szkolenia

* * * REKRUTACJE NA SZKOLENIA MIĘDZYNARODOWE W 2024 ROKU * * *

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP zaprasza do aplikowania na międzynarodowe wydarzenia szkoleniowe realizowane w 2024 roku.

W załączonej tabeli na bieżąco aktualizowana jest oferta szkoleniowa wraz z linkami, kierującymi bezpośrednio do platformy e-KSSiP,
za pośrednictwem której prowadzony jest nabór.

*** MIĘDZYNARODOWE WEBINARY W 2024 ROKU ***

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP zaprasza do uczestnictwa w międzynarodowych webinarach w 2024 roku.
(Lunchtime webinarsUNESCO webinars, CEPOL webinars)

Rejestracja wniosków na Program Wspólnych Wymian EJTN-CEPOL 2024 - termin rekrutacji upływa w dniu 16 lutego 2024 roku o godz. 18.00

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP zaprasza prokuratorów i sędziów orzekających w sprawach karnych, również asesorów do aplikowania na specjalistyczny 5-dniowy Program Wspólnych Wymian EJTN-CEPOL realizowany w ramach Programu Wymiany EJTN 2024.

Zapraszamy prokuratorów i sędziów orzekających w sprawach karnych do aplikowania na staż 4-miesięczny w Eurojust w Hadze realizowany w ramach Programu Wymiany EJTN w 2024 - termin rekrutacji upływa w dniu 16 października 2023 roku o godz. 18.00

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP uprzejmie informuje, iż Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) w ramach kolejnej edycji programu międzynarodowych staży długoterminowych dla sędziów i prokuratorów (EJTN Long Term Training Period) w 2024 roku oferuje 2 miejsca na 4-miesięcznym stażu w siedzibie Eurojust w Hadze.

Elektroniczna rekrutacja na krótkoterminowe staże Programu Wymiany EJTN realizowane w 2024 roku - termin rekrutacji upływa w dniu 16 października 2023 roku o godz. 18.00.

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP uprzejmie informuje, iż Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) prowadzi nabór w ramach kolejnej edycji programu na międzynarodowe staże krótkoterminowe dla sędziów i prokuratorów (EJTN Short Term Training Period) realizowane w 2024 roku.

Zaproszenie dla prokuratorów i asesorów prokuratury do składania wniosków w nowym programie wymiany EJTN – CEPOL

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP uprzejmie informuje, że Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury prowadzi we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości nabór wniosków prokuratorów oraz asesorów prokuratury zainteresowanych udziałem w nowym programie wymiany organizowanym przez Sieć we współpracy z  Agencją Unii Europejskiej ds.

MIĘDZYNARODOWE WEBINARY W 2023 ROKU

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP zaprasza do uczestnictwa w międzynarodowych webinarach (Lunchtime webinars oraz UNESCO webinars) w 2023 r.

W załączonej tabeli przedstawione są dostępne webinary wraz z linkami, kierującymi bezpośrednio do rejestracji na wydarzenie - lista będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Ogłoszenie o wyborze kandydatów do Europejskiego Komitetu ds. Zapobiegania Torturom oraz Nieludzkiemu lub Poniżającemu Traktowaniu albo Karaniu

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy o trwającej procedurze wyboru kandydatów z ramienia Polski do Europejskiego Komitetu ds. Zapobiegania Torturom oraz Nieludzkiemu lub Poniżającemu Traktowaniu albo Karaniu (CPT).
Termin zgłaszania kandydatur przedłużono do dnia 16 stycznia 2023 r.

Pełna treść ogłoszenia

 

REKRUTACJE NA SZKOLENIA MIĘDZYNARODOWE W 2023/2024 ROKU

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP zaprasza do aplikowania na międzynarodowe wydarzenia szkoleniowe.

W załączonej tabeli na bieżąco aktualizowana jest oferta szkoleniowa wraz z linkami, kierującymi bezpośrednio do platformy e-KSSiP,
za pośrednictwem której prowadzony jest nabór.

Informacja na temat wizyt studyjnych organizowanych w ramach Programu Wymiany EJTN w 2023 roku.

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że zakończyła się rekrutacja na wizyty studyjne w wybranych instytucjach europejskich, które będą realizowane w I półroczu 2023 roku. W tym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń, bardzo dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje. Jednocześnie informujemy, że osoby zakwalifikowane do udziału w wizytach studyjnych będą powiadamiane przez Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP po zakończeniu procesu rekrutacji i otrzymaniu potwierdzenia z EJTN o zakwalifikowaniu.

Trwa rekrutacja na staże długoterminowe Programu Wymiany EJTN realizowane w 2023 roku w ETPCZ, w TSUE, w Eurojust - termin rekrutacji upływa w dniu 14 października 2022 roku o godz. 18.00

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP uprzejmie informuje, iż Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) w ramach kolejnej edycji programu międzynarodowych staży długoterminowych dla sędziów i prokuratorów (EJTN Long Term Training Period) w 2023 roku oferuje:

Strony

Subscribe to Wydarzenia - Szkolenia