Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Wydarzenia - Szkolenia

REKRUTACJE NA SZKOLENIA MIĘDZYNARODOWE W 2022 ROKU

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP zaprasza do aplikowania na międzynarodowe wydarzenia szkoleniowe. W załączonej tabeli na bieżąco aktualizowana jest oferta szkoleniowa wraz z linkami kierującymi bezpośrednio do platformy e-KSSiP za pośrednictwem której prowadzony jest nabór.

 

Rekrutacja na szkolenie językowe w ramach Pilotażowego Programu Szkoleń Językowych KSSiP - Kurs prawniczego języka angielskiego na poziomie B1 (edycja 2 i 3)

Trzecie seminarium JUST FREE

W dniach 12-13 maja 2022 r. w Paryżu odbyło się trzecie seminarium JUST FREE – Justice and Freedom of Expression, którego tematem była wolność wypowiedzi sędziów i prokuratorów w mediach społecznościowych.  Organizatorem tego wydarzenia była francuska Krajowa Szkoła Sądownictwa.  Szkolenie było zorganizowane w porozumieniu ze szkołami odpowiedzialnymi za kształcenie kadr wymiaru sprawiedliwości w Belgii, Hiszpanii, Włoszech, a także z Krajową Szkołą Sądownictwa i Prokuratury.  W spotkaniu wzięło udział około 60 prawników m. in.

Trwa rekrutacja na jesienne wizyty studyjne realizowane w trybie on-line w ramach Programu Wymiany EJTN 2022 – termin rekrutacji 15 czerwca 2022 roku godz.18.00.

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) prowadzi nabór na jesienne edycje wizyt studyjnych realizowane w 2022 roku w wybranych instytucjach Unii Europejskiej.

Zaproszenie Włoskiej Szkoły Sądownictwa na międzynarodowe szkolenie "History of the fight against organised crime. Reflections thirty years after the Via Capaci and Via D'Amelio murders". 24-25 czerwca 2022r., Palermo - krótki termin rekrutacji.

Włoska Szkoła Sądownictwa zaprasza na wyjątkowy kurs szkoleniowy dla sędziów i prokuratorów z zakresu zwalczania przestępczości zorganizowanej pt. "History of the fight against organised crime. Reflections thirty years after the Via Capaci and Via D'Amelio murders", syg. M9/I/22.
Szkolenie odbędzie się w Palermo w terminie 24-25czerwca 2022 roku.

Trwa przyjmowanie wniosków w programie wymiany EJTN – Judicial Learning Grant Programme

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSIP przypomina,  że Krajowa Szkoła Sądownictwa  i Prokuratury prowadzi we współpracy z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości nabór wniosków sędziów, prokuratorów oraz wykładowców KSSiP w ramach nowego programu wymiany EJTN – Judicial Learning Grant Programme. Program ten będzie realizowany do dnia 31 grudnia 2022 roku albo do wcześniejszego wyczerpania przeznaczonego na jego realizację budżetu.

Rekrutacja na szkolenie językowe w ramach Pilotażowego Programu Szkoleń Językowych KSSiP - Kurs prawniczego języka angielskiego na poziomie B1

Przedłużenie rekrutacji na szkolenie międzynarodowe „Management of complex THB cases”, 4-6 maja 2022r. Bukareszt, Rumunia

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że dysponuje jednym miejscem na szkoleniu międzynarodowym M20/B/22  nt. praktycznych aspektów prowadzenia postępowań karnych w sprawach o handel ludźmi, które odbędzie się w ramach projektu WESTEROS 2 w dniach 4-6 maja 2022 roku w Bukareszcie (Rumunia).

Więcej informacji i rekrutacja:  https://ekssip.kssip.gov.pl/course/view.php?id=8424

 

Przedłużenie rekrutacji na międzynarodową konferencję w ramach programu Catalogue Plus EJTN On the Independence of the Judiciary – A European Comparison

Rozpoczęcie rekrutacji na szkolenia międzynarodowe z zakresu prawa karnego z katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN)

Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP uprzejmie informuje, że rozpoczął na platformie szkoleniowej eKSSiP nabór na międzynarodowe szkolenia z zakresu prawa karnego z katalogu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN):

1)

Szkolenie

Strony

Subscribe to Wydarzenia - Szkolenia