Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Galeria zdjęć

SALA FITNESS:

Zamieszczone zdjęcie przedstawia salę fitness, w której znajduje się kilka przyrządów do ćwiczeń, a mianowicie bieżnia, orbitrek eliptyczny, trenażer wioślarski, ławka z modlitewnikiem wraz z obciążeniami żeliwnymi, drążki i hantle. Po lewej stronie zdjęcia znajduje się duże okno z widokiem na sąsiednie budynki, po prawej stronie widoczna jest ściana koloru białego. W rogu pomieszczenia można dostrzec biały grzejnik. Na podłodze znajduje się wykładzina dywanowa koloru grafitowego.

 

FITNESS
Przedstawione zdjęcie sali fitness pokazuje sprzęty do ćwiczeń takie jak rower treningowy (2 sztuki), bieżnia, orbitrek, a także ławeczka treningowa. Okna są przysłonięte żaluzjami, na ścianie widoczny jest fragment tablicy ze zdjęciami przyrządów, a także przymocowanego grzejnika. Wykładzina podłogowa jest koloru grafitowego.

 

POMIESZCZENIE SOCJALNE:
Zdjęcie pokazuje aneks kuchenny dla gości. Po lewej stronie znajduje się biała duża lodówka, obok lodówki umieszczony jest ciąg szafek kuchennych w kolorze jasnego drewna wraz z popielatym blatem zakończony szafką narożną ze zlewozmywakiem, miejscem na kosz na śmieci oraz półkami. Na szafce położone są 2 czajniki elektryczne, a także ociekacz do naczyń. Ściana nad blatem kuchennym po lewej stronie wykończona jest drewnianym materiałem w jasnym kolorze, do czego przymocowana jest półka, na jednym poziomie półki stoi mikrofalówka, na wyższym kwiatek. Ściana nad  blatem kuchennym po prawej stronie pokryta jest białymi płytkami, do których przyklejone jest przestronne lustro.

 

POK. JEDNOOSOBOWY
 

 

POKÓJ SGL
 

 

POKÓJ DBL
Zdjęcie pokazuje przestrony pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim. Po lewej stronie postawione jest duże podwójne łóżko, na którym ułożona jest starannie kołdra i poduszki obleczone w białą pościel, przykryte częściowo kocem w kolorze jasnego brązu. Łóżko posiada zagłówek, a także dwie szuflady. Obok łóżka stoją dwie szafki nocne wraz z lampkami, a nad nimi widoczne są dwa włączone kinkiety. Ponadto na ścianie nad łóżkiem powieszony jest obraz przedstawiający dwa wazony z kwiatami. Po prawej stronie zdjęcia znajdują się dwa wysokie okna, przysłonięte firanką. Po obu stronach okien wiszą zasłony w kolorze zielonym, karnisz jest koloru białego – przymocowany jest do sufitu na całej długości pokoju. Obok okna postawiony jest mały stolik oraz dwa fotele pokryte zieloną tapicerką. Na stoliku widoczny jest kwiat o różowych barwach, można  dostrzec również rozłożone czasopismo oraz spodek wraz z filiżanką koloru białego. Ściany i sufit pomalowane są na biało, do sufitu przymocowana jest czujka dymu. Wykładzina oraz listy przypodłogowe są koloru grafitowego.

 

POKÓJ DWUOOSOBOWY
Zdjęcie przedstawia projekt pokoju dwuosobowego z łóżkiem małżeńskim. Na wprost widoczne są dwa duże okna o zielonych framugach – okna są odsłonięte, po obydwóch stronach zawieszone są wyłącznie zasłony w ciemnym kolorze. Po lewej stronie zdjęcia umieszczone jest długie biurko wraz z szufladami, na którym stoi laptop, kwiatek i lampka. Nad biurkiem na ścianie możemy dostrzec fragment obrazka o niebieskich barwach, a także świecący kinkiet. Przy biurku postawione jest krzesło obrotowe w czarnym kolorze, a obok niego na wprost okien ustawione są dwa żółte krzesła i stolik. Na stoliku można dostrzec dwa kubeczki, a także kwiatka w doniczce w paski i czarną damską torebkę. Po prawej stronie widoczne jest duże podwójne łóżko przykryte żółtą narzutą, na łóżku położone są poduszki. Nad łóżkiem przymocowany jest kinkiet – zdjęcie przedstawia włączone światło. Obok łóżka stoi szafka nocna, na której położone są książki, nad szafką można dostrzec przymocowaną do ściany lampkę nocną. Obok łóżka postawione są buty sportowe w beżowo-czerwonych barwach. Ściany i sufit są koloru białego, a na podłodze rozłożona jest wykładzina dywanowa koloru grafitowego scalona z kwadratowych elementów.

 

ŁAZIENKA POKOJU TYPU SGL
Zdjęcie obrazuje łazienkę w pokoju jednoosobowym SGL. Po lewej stronie zdjęcia widoczny jest fragment dużego, okrągłego, podświetlonego lustra przymocowanego do ściany, a także część umywalki wraz z baterią zatwierdzoną na blacie łazienkowym. Na blacie leżą dwa ręczniki złożone w kostkę i jeden ręcznik zwinięty w rulon – ręczniki są koloru białego. Do ściany przymocowany jest dozownik mydła w srebrnym kolorze, a także uchwyt na suszarkę do włosów – suszarka do włosów jest podpięta do kontaktu. Pod blatem łazienkowym znajduje się kosz na śmieci (również w srebrnym kolorze). Płytki ścienne po lewej stronie, a także po prawej stronie do połowy wysokości ściany są w kolorze popielatym, z kolei pozostała część płytek ściennych po prawej stronie ma niebieską barwę. Płytki podłogowe są popielatej barwy tak jak przeważająca część płytek ściennych. Po prawej stronie zdjęcia widoczna jest muszla klozetowa wraz ze spłuczką, a także uchwytem na papier toaletowy. Nad muszlą klozetową widoczna jest półka, na której ustawiona jest kartka z informacją dotyczącą segregowania śmieci. Nad półką na ścianie zawieszony jest kaloryfer „ręcznikowiec” popielatego koloru.

 

ŁAZIENKA POKOJU TYPU DBL
Załączone zdjęcie przedstawia łazienkę, znajdującą się w pokoju dwuosobowym z łóżkiem małżeńskim (typu DBL). Ściana po lewej stronie i podłoga pokryta jest płytkami koloru popielatego, natomiast ściana na wprost płytkami w kolorze zielonym. Po lewej stronie znajduje się długi blat łazienkowy wraz z wmontowaną umywalką i baterią łazienkową, pod blatem widoczny jest kosz na śmieci oraz syfon w kolorze srebrnym. Nad blatem do ściany przytwierdzony jest uchwyt na suszarkę do włosów w kolorze białym wraz z suszarką, a także dozownik do mydła. Nad blatem łazienkowym na ścianie wiszą dwa okrągłe, podświetlone lustra, które odbijają się w ścianie sąsiedniej. Obok lustra widoczny jest fragment grzejnika łazienkowego w kolorze popielatym. Po prawej stronie zdjęcia znajduje się kabina prysznicowa, przez szklane ściany kabiny można dostrzec srebrną baterię prysznicową wraz z drążkiem przymocowanym do ściany. Sufit podwieszany jest koloru białego, posiada półkę z oświetleniem LED, a na środku sufitu zamontowany jest także halogen.

 

20210601_154051
Zdjęcie pokazuje obraz łazienki, znajdującej się w pokoju. Ściana po lewej stronie, część ściany po prawej stronie oraz podłoga wyłożone są płytkami w kolorze popielatym. Pozostała część ściany po prawej stronie, jak również ściana na wprost pokryte są płytkami w kolorze niebieskim. Po lewej stronie widoczna jest półka łazienkowa w kolorze jasnego drewna z umywalką i baterią. Na półce położone są 3 ręczniki w kolorze białym. Nad półką powieszone są dwa okrągłe lustra – są one podświetlane. Na tej samej ścianie znajduje się uchwyt na suszarkę do włosów, suszarka jest w kolorze biało-srebrnym. Można również dostrzec przytwierdzony do ściany dozownik mydła. Po prawej stronie w rogu zamontowana jest kabina prysznicowa, a w niej  bateria prysznicowa wraz z drążkiem, półka narożna oraz kratka ściekowa. Z tej samej strony widoczny jest również fragment muszli toaletowej koloru białego, a także półki łazienkowej. Na półce postawiona jest kartka dotycząca segregacji śmieci w obiekcie. Sufit ma biały kolor – jest to tzw. sufit podwieszany, posiadający wmontowane oświetlenie halogenowe, a także oświetlenie LED.

 

Data publikacji: 
2022-05-02 11:47
Data wytworzenia: 
2022-05-02 10:47
Autor treści: 
Piotr
Woicki
Ostatnia zmiana: 
2024-01-11 14:58
Autor zmiany: 
Piotr
Woicki