Nominacje na stanowiska prokuratorów

            Nominacje absolwentów Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury na stanowiska prokuratorów

L.p.

Rok

L.p. w danym roku

Nazwisko

Imiona

Rocznik aplikacji

Prokuratura Rejonowa

Data wręczenia nominacji

  1.  

2015

1.

Jasiński

Tomasz

I AP

Nowy Tomyśl

2.07.2015

  1.  

2015

2.

Tybinkowska-Siepsiak

Nina Maria

I AP

Poznań – Wilda w Poznaniu

08.12.2015

  1.  

2015

3.

Zysnarski

Wojciech Tomasz

I AP

Poznań – Stare Miasto w Poznaniu

08.12.2015

  1.  

2016

1.

Orłowska

Dorota

I AP

Warszawa-Praga-Północ w Warszawie

10.02.2016

  1.  

2016

2.

Sikora

Krystian

I AP

Kielce-Wschód w Kielcach

10.02.2016

  1.  

2016

3.

Wolska

Anna

I AP

w Gdyni

10.02.2016

  1.  

2016

4.

Berezowska

Dorota

I AP

Warszawa-Wola w Warszawie

23.02.2016

  1.  

2016

5.

Filus-Gargas

Joanna

I AP

w Tarnowie

23.02.2016

  1.  

2016

6.

Majchrzak

Anna

I AP

Radom-Zachód w Radomiu

23.02.2016

  1.  

2016

7.

Mikulski

Michał

I AP

Bydgoszcz-Północ w Bydgoszczy

23.02.2016

  1.  

2016

8.

Antonowicz-Fechner

Ewa

II AP

w Nowej Soli

29.02.2016

  1.  

2016

9.

Bania

Paweł

I AP

Bielsko Biała-Północ w Bielsku Białej

29.02.2016

  1.  

2016

10.

Buchaniec

Tomasz

I AP

w Chrzanowie

29.02.2016

  1.  

2016

11.

Gruszkowski

Jędrzej

I AP

w Rykach

29.02.2016

  1.  

2016

12.

Jaszczuk

Małgorzata

I AP

w Mińsku Mazowieckim

29.02.2016

  1.  

2016

13.

Pietrzyk

Tomasz

I AP

w Świdniku

29.02.2016

  1.  

2016

14.

Płaszczyński

Tomasz

I AP

w Wejcherowie

29.02.2016

  1.  

2016

15.

Reluga

Joanna

I AP

Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku

29.02.2016

  1.  

2016

16.

Wróbel

Adam

I AP

Olsztyn-Północ w Olsztynie

29.02.2016

  1.  

2016

17.

Bernacka

Ewa

I AP

Wrocław-Śródmieście we Wrocławiu

15.07.2016

  1.  

2016

18.

Czułowski

Tomasz

II AP

w Jeleniej Górze

15.07.2016

  1.  

2016

19.

Garncarz

Jakub

I AP

w Siemianowicach Śląskich

15.07.2016

  1.  

2016

20.

Hankus

Maciej

I AP

w Strzelcach Opolskich

15.07.2016

  1.  

2016

21.

Harlak

Alina

I AP

Łódź-Widzew w Łodzi

15.07.2016

  1.  

2016

22.

Harlak

Krzysztof

I AP

Łódź-Polesie w Łodzi

15.07.2016

  1.  

2016

23.

Kuchno

Łukasz

II AP

w Tarnobrzegu

15.07.2016

  1.  

2016

24.

Leśko

Michał

I AP

w Janowie Lubelskim

15.07.2016

  1.  

2016

25.

Marcińczyk

Agnieszka

I AP

Gliwice-Wschód w Gliwicach

15.07.2016

  1.  

2016

26.

Matura

Wojciech

I AP

w Cieszynie

15.07.2016

  1.  

2016

27.

Moś-Brachowska

Małgorzata

I AP

Bielsko Biała-Północ w Bielsku Białej

15.07.2016

  1.  

2016

28.

Nieszporek

Krzysztof

II AP

w Głogowie

15.07.2016

  1.  

2016

29.

Skowron

Barbara

I AP

w Rzeszowie

15.07.2016

  1.  

2016

30.

Ściubidło-Ślusarczyk

Tatiana

I AP

w Dąbrowie Górniczej

15.07.2016

  1.  

2016

31.

Terlikowski

Adam

I AP

Katowice-Północ w Katowicach

15.07.2016

  1.  

2016

32.

Wieczorek

Natalia

I AP

Wrocław-Psie Pole we Wrocławiu

15.07.2016

  1.  

2016

33.

Zalewski

Kamil

II AP

w Stargardzie

15.07.2016

  1.  

2016

34.

Zuber

Adam

I AP

w Przemyślu

15.07.2016

  1.  

2016

35.

Ambroży

Szymon

I AP

w Pińczowie

15.09.2016

  1.  

2016

36.

Budzik

Krzysztof

II AP

Częstochowa - Północ w Częstochowie

15.09.2016

  1.  

2016

37.

Bujwid

Tomasz

II AP

w Świdnicy

15.09.2016

  1.  

2016

38.

Cebula

Katarzyna

I AP

w Zabrzu

15.09.2016

  1.  

2016

39.

Chyr

Mirosława

I AP

Warszawa - Mokotów w Warszawie

15.09.2016

  1.  

2016

40.

Cyprys - Gaudyn

Marcin

II AP

Katowice - Zachód w Katowicach

15.09.2016

  1.  

2016

41.

Czerwik

Patrycja

II AP

Częstochowa - Północ w Częstochowie

15.09.2016

  1.  

2016

42.

Dorczak

Jarosław

I AP

w Zabrzu

15.09.2016

  1.  

2016

43.

Durbacz

Małgorzata

I AP

Kraków - Prądnik Biały w Krakowie

15.09.2016

  1.  

2016

44.

Gierulska

Urszula

I AP

w Bolesławcu

15.09.2016

  1.  

2016

45.

Gierz

Bartłomiej

II AP

w Wejherowie

15.09.2016

  1.  

2016

46.

Kopciał

Mateusz

I AP

Śródmieście - Północ w Warszawie

15.09.2016

  1.  

2016

47.

Kwiecińska

Katarzyna

I AP

Warszawa - Żoliborz w Warszawie

15.09.2016

  1.  

2016

48.

Majewska

Karolina

II AP

w Chorzowie

15.09.2016

  1.  

2016

49.

Mazurek

Magdalena

I AP

w Łodzi

15.09.2016

  1.  

2016

50.

Micyk - Walusiak

Karolina

II AP

Sosnowiec- Południe w Sosnowcu

15.09.2016

  1.  

2016

51.

Mróz

Sebastian

II AP

Kielce - Zachód w Kielcach

15.09.2016

  1.  

2016

52.

Mync

Radosław

II AP

Toruń Centrum - Zachód w Toruniu

15.09.2016

  1.  

2016

53.

Pańczyk - Wujec

Beata

I AP

Warszawa Śródmieście - Północ w Warszawie

15.09.2016

  1.  

2016

54.

Płachecki

Adrian

I AP

Bydgoszcz - Południe w Bydgoszczy

15.09.2016

  1.  

2016

55.

Sitek

Wojciech

I AP

Warszawa - Śródmieście w Warszawie

15.09.2016

  1.  

2016

56.

Szewc

Adam

I AP

Gliwice - Wschód w Gliwicach

15.09.2016

  1.  

2016

57.

Szewczyk - Mizera

Aleksandra

I AP

w Gorzowie Wielkopolskim

15.09.2016

  1.  

2016

58.

Topa

Ilona

I AP

w Rudzie Śląskiej

15.09.2016

  1.  

2016

59.

Trela

Damian

I AP

w Rybniku

15.09.2016

  1.  

2016

60.

Ziobro

Michał

I AP

Katowice - Północ w Katowicach

15.09.2016

  1.  

2016

61.

Smoliński

Piotr

I AP

w Piasecznie

15.09.2016

  1.  

2016

62.

Anioł

Jarosław

I AP

w Piotrkowie Trybunalskim

03.11.2016

  1.  

2016

63.

Białas

Adam

I AP

Białystok – Północ w Białymstoku

03.11.2016

  1.  

2016

64.

Czachor

Natalia

II AP

w Tarnowie

03.11.2016

  1.  

2016

65.

Doniec

Urszula

I AP

w Wieliczce

03.11.2016

  1.  

2016

66.

Janyst

Łukasz

I AP

w Siemiatyczach

03.11.2016

  1.  

2016

67.

Kwak – Piwowarczyk

Maria

II AP

Warszawa – Praga Północ w Warszawie

03.11.2016

  1.  

2016

68.

Kwiatkowska

Wiktoria

I AP

Kraków – Podgórze w Krakowie

03.11.2016

  1.  

2016

69.

Lutrzykowska

Katarzyna

I AP

w Łomży

03.11.2016

  1.  

2016

70.

Magiera

Katarzyna

I AP

w Kartuzach

03.11.2016

  1.  

2016

71.

Mazurek

Tomasz

I AP

Kraków – Śródmieście Zachód w Krakowie

03.11.2016

  1.  

2016

72.

Pietrzak

Dominik

II AP

w Słupsku

03.11.2016

  1.  

2016

73.

Soch

Jarosław

II AP

w Otwocku

03.11.2016

  1.  

2016

74.

Zadarnowski

Bartłomiej

I AP

w Nowym Targu

03.11.2016

 

Data publikacji: 
2016-06-03 09:46
Data wytworzenia: 
2016-06-03 09:42
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2016-11-04 09:36
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński