Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Ostatnie wolne miejsca - wizyta studyjna w EPO

Uprzejmie informujemy, że Europejski Urząd Patentowy (EPO) we współpracy z Krajową Szkołą Sądownictwa i Prokuratury organizuje w dniach 2 – 6 lipca 2012 r. w EPO w Monachium wizytę studyjną dla polskich sędziów zajmujących się problematyką prawa wynalazczego i ochrony patentowej.

Termin i miejsce: 2 – 6 lipca 2012, Monachium
Język roboczy: angielski
Uczestnicy: sędziowie zajmujący się problematyką prawa wynalazczego i ochrony patentowej
Sygnatura szkolenia: M5/12

Zasady finansowania:

Zakwaterowanie
Europejski Urząd Patentowy (EPO) pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia zgodnie z ofertą szkolenia.
Transport
Europejski Urząd Patentowy (EPO) pokrywa koszty transportu.

Warunki uczestnictwa:
a) Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (należy dołączyć do zgłoszenia kopię certyfikatu językowego lub kopię zdanego egzaminu państwowego z języka obcego wraz z określeniem poziomu językowego). W przypadku braku dokumentu potwierdzającego znajomość języka KSSiP zastrzega sobie prawo weryfikacji znajomości zadeklarowanego poziomu języka obcego.
b) Poprawnie wypełniony formularz aplikacyjny KSSiP
c) Zgodność przedmiotu szkolenia z zakresem wykonywanych obowiązków
d) Uzyskanie zgody przełożonego na udział w szkoleniu. Zgodę należy dołączyć w przypadku zakwalifikowania na szkolenie w ciągu 5 dni od daty otrzymania informacji z KSSiP o zakwalifikowaniu.

Zasady rekrutacji:
a) Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy należy kierować wyłącznie pocztą elektroniczną na adres mailowy: [email protected] do dnia 9 maja 2012 r.
b) W tytule wiadomości należy podać sygnaturę szkolenia
c) Do zgłoszenia należy dołączyć kopię certyfikatu językowego lub kopię zdanego egzaminu państwowego z języka obcego w formie zeskanowanej JPG, PDF (w przypadku braku dokumentu potwierdzającego znajomość języka KSSiP zastrzega sobie prawo weryfikacji znajomości zadeklarowanego poziomu języka obcego)
d) Formularze nieczytelne nie będą brane pod uwagę
e) W związku z tym, iż rekrutacja prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną podanie adresu mailowego w formularzu zgłoszeniowym jest obowiązkowe
f) Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie
g) Po przeprowadzeniu rekrutacji Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP poinformuje uczestników najpóźniej do dnia 14 maja 2012 r. o zakwalifikowaniu na szkolenie. Nieuzyskanie żadnej informacji z KSSiP w powyższym terminie jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na szkolenie.
h) Prosimy w treści wiadomości mailowej o podpisanie się imieniem i nazwiskiem. W przypadku, gdy formularz zgłoszeniowy przekazywany jest za pośrednictwem sądu/prokuratury, prosimy o podanie danych kontaktowych osoby przekazującej formularz (imię, nazwisko, numer telefonu i nazwa jednostki).

Data publikacji: 
2013-08-12 12:28
Data wytworzenia: 
2013-08-12 12:28
Ostatnia zmiana: 
2013-12-05 11:38
Autor zmiany: 
Katarzyna
Krysiak