Menu top

Najnowszy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

Na stronie internetowej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w zakładce Działalność wydawnicza jest już dostępny najnowszy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w wersji elektronicznej.

Polecamy lekturę wszystkich artykułów, glos i innych materiałów. W szczególności polecamy artykuły: aplikantki sędziowskiej Anny Lesińskiej pt. „Wyłączenie sędziego z uwagi na uzasadnioną wątpliwość co do bezstronności, czyli iudex suspectus w orzecznictwie sądów polskich” oraz aplikanta aplikacji ogólnej Piotra Rybickiego pt. „Ocena ustawy z 21.4.2017 r. o zwalczaniu dopingu w sporcie w kontekście skuteczności walki z przestępczością zorganizowaną”.

Kwartalnik Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury to czasopismo, na łamach którego publikowane są materiały o tematyce prawnej, skierowane przede wszystkim do sędziów, prokuratorów, referendarzy sądowych, asystentów sędziów i prokuratorów, urzędników sądów i prokuratury, aplikantów aplikacji: ogólnej, sędziowskiej i prokuratorskiej, przedstawicieli nauki prawa oraz przedstawicieli innych prawniczych grup zawodowych.

Każde wydanie Kwartalnika zawiera rubryki i działy, wśród których znajdują się m.in. artykuły, glosy, materiały szkoleniowe, recenzje, aktualności i sprawozdania.

Zapraszamy do lektury Kwartalnika  oraz do zapoznania się z informacjami przeznaczonymi dla autorów.

 

Mateusz Martyniuk

Rzecznik Prasowy

Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

 

Data: 
poniedziałek, Styczeń 15, 2018
Data publikacji: 
2018-01-15 12:38
Data wytworzenia: 
2018-01-15 12:45
Autor treści: 
Mateusz
Martyniuk
Ostatnia zmiana: 
2018-01-15 12:40
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński