Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Współpraca Krajowej Szkoły z Royal Courts of Justice w Londynie

W dniach 15 – 17 listopada 2023 roku w St. Albans Magistrates' Court oraz w Royal Courts of Justice w Londynie przedstawiciel Działu Współpracy Międzynarodowej Krajowej Szkoły Dariusz Szawurski-Radetz wziął udział, w przygotowaniach materiałów szkoleniowych dla szkoleń z tzw. Judgecraft’u, które znajdują się w katalogu szkoleń Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości, a także stanowią element programu wymiany AIAKOS. Projekt jest realizowany przy współpracy przedstawicieli Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury z przedstawicielami Judicial College UK, przy wsparciu Europejskiej Sieci Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości.

Podczas realizowanych prac wykonano nagrania czynności procesowych z udziałem stron, ich pełnomocników oraz świadków w formacie 2D oraz 3D (360°). Celem realizowanych prac jest uzyskanie materiału szkoleniowego – w tym filmów 2D i 3D oraz interaktywnych zdjęć panoramicznych 360° - który będzie wykorzystywany podczas szkoleń realizowanych przez KSSiP z zastosowaniem gogli VR.

 

sędzia Aleksandra Klimkowska

Zastępca Rzecznika Prasowego KSSiP

Uczestnicy wydarzenia pozują do grupowego zdjęcia stoją na zewnątrz budynku będącego siedzibą Royal Courts of Justice w Londynie. Sala sądowa podczas nagrań. Uczestnicy stoją na sali sądowej podczas nagrania.

 

Data publikacji: 
2023-11-29 07:41
Data wytworzenia: 
2023-11-29 07:30
Autor treści: 
Piotr
Woicki