Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Projekt "Prawa podstawowe i ochrona danych w prawie Unii Europejskiej"

Projekt "Fundamental Rights and Data Protection in EU Law (Prawa podstawowe i ochrona danych w  prawie Unii Europejskiej) realizowany jest przez Europejski Instytut Administracji Publicznej (EIPA) we współpracy z Krajową Szkołą Sądownictwa i Prokuratury, Nacionaline Teismu Administracija z Litwy, Consejo General De La Abogacia Espanola w Hiszpanii oraz Naczelną Radą Adwokacką. Finansowanie projektu odbywa się ze środków Komisji Europejskiej .

W ramach projektu zaplanowano w latach 2022-2023 organizację kompleksowych i systematycznych szkoleń w systemie modułowym mających na celu przyczynienie się do efektywnego i spójnego stosowania prawa Unii Europejskiej, w szczególności z uwazględnieniem wzajemnego uznawania orzeczeń w związku ze współpracą sądową poprzez  prawidłowe rozumienie praw podstawowych Unii Europejskiej w obszarze wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości.

Realizacja wyżej określonego celu ma nastąpić poprzez skierowanie wyspecjalizowanej oferty szkoleniowej do osób praktykujących prawo w Unii Europejskiej, odnoszącej się do zakresu i stosowania Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej i Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (General Data Protection Regulation).

Projekt obejmuje:

 

  • dwa wstępne moduły e-learningowe (poziom podstawowy)
  • sześć zaawansowanych wydarzeń szkoleniowych

 

STRONA PROJEKTU

 

Koordynator projektu z ramienia KSSiP:

Marcin Stpiczyński, referendarz sądowy - główny specjalista

Dział Współpracy Międzynarodowej

[email protected]

tel.  81 458 37 75

 

Data publikacji: 
2022-05-30 15:50
Data wytworzenia: 
2022-05-30 14:15
Autor treści: 
Marcin
Stpiczyński
Ostatnia zmiana: 
2022-05-30 15:50
Autor zmiany: 
Agnieszka
Kluczyńska-Cichocka