Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Uroczystość mianowania asesorów sądowych

Uroczystość mianowania asesorów sądowych

 

W dniu 28 września 2021 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty mianowania na stanowisko asesora sądowego 141 egzaminowanym aplikantom Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, którzy złożyli egzamin sędziowski. Nowo mianowani asesorzy złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury reprezentował Pełnomocnik Dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury do spraw programowych i działalności szkoleniowej sędzia Robert Pelewicz.

Z uwagi na pandemię koronawirusa (COVID-19) nominacje na stanowisko asesora sądowego zostały wręczone w ogrodzie Pałacu Prezydenckiego.

Na stanowisko asesora sądowego mianowani zostali:

  1.  

Pani Klaudia AKSAMIT
w Sądzie Rejonowym w Legnicy

  1.  

Pani Julia ANDREASIK
w Sądzie Rejonowym w Leżajsku

  1.  

Pan Adam BARTOSIEWICZ
w Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

  1.  

Pan Michał BASA
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

  1.  

Pani Alicja BASTIAN
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku

  1.  

Pani Urszula BAZYDŁO
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pani Olga BERUS-SOKOŁOWSKA
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pani Iga BIAŁAS
w Sądzie Rejonowym w Opolu

  1.  

Pani Wioleta BIELECKA
w Sądzie Rejonowym w Sandomierzu

  1.  

Pan Grzegorz BLACHNICKI
w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach

  1.  

Pani Aleksandra BŁASIAK
w Sądzie Rejonowym w Sosnowcu

  1.  

Pan Paweł BOCIAN
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku

  1.  

Pani Katarzyna BOGACZYŃSKA
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pan Maciej BORAWSKI
w Sądzie Rejonowym w Legnicy

  1.  

Pani Aleksandra BORODYNKO
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

  1.  

Pan Marcin BRONGIEL
w Sądzie Rejonowym w Jaworznie

  1.  

Pan Michał BRÓZDA
w Sądzie Rejonowym w Mikołowie

  1.  

Pan Marcin BRZOSTKO
w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

  1.  

Pan Maciej BUDZYŃSKI
w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

  1.  

Pan Adam CICHOCKI
w Sądzie Rejonowym w Płocku

  1.  

Pan Jacek CICHOCKI
w Sądzie Rejonowym w Opolu

  1.  

Pani Agnieszka CIELECKA
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pani Alicja CZAPLIŃSKA
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku

  1.  

Pan Piotr CZARAKCZIEW
w Sądzie Rejonowym w Gliwicach

  1.  

Pani Anna CZESNOWICKA
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pani Maja CZUBACKA
w Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim

  1.  

Pan Marek CZYŻ
w Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu

  1.  

Pani Justyna CZYŻEWSKA
w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

  1.  

Pani Katarzyna DĄBROWSKA
w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

  1.  

Pani Kamila DOBROWOLSKA
w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

  1.  

Pani Aleksandra DUMIŃSKA
w Sądzie Rejonowym w Gdyni

  1.  

Pani Aleksandra FRĄCZEK-STARGAŁA

w Sądzie Rejonowym w Gliwicach

  1.  

Pani Magdalena GAJDA
w Sądzie Rejonowym w Wejherowie

  1.  

Pan Wojciech GAŁAMON
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

  1.  

Pani Dominika GAWŁOWSKA
w Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim

  1.  

Pani Magdalena GAWRYSZAK
w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy

  1.  

Pan Patryk GOBBER
w Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

  1.  

Pani Justyna GORLIŃSKA
w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

  1.  

Pani Ewelina GORZEL
w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

  1.  

Pani Weronika GÓRSKA
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

  1.  

Pan Maciej GROCHOWICZ
w Sądzie Rejonowym w Rybniku

  1.  

Pan Jakub GRYGUTIS
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pani Kamila GRZEGANEK
w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach

  1.  

Pan Mariusz GRZEGORCZYK
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pan Jarosław GRZYBEK
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pan Łukasz HRYNIEWICZ
w Sądzie Rejonowym w Białymstoku

  1.  

Pan Błażej JARACZ
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

  1.  

Pani Anna JASZTAL
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

  1.  

Pan Maciej JAŚKOWIAK
w Sądzie Rejonowym w Wągrowcu

  1.  

Pani Marta JĘDRZEJCZYK
w Sądzie Rejonowym w Bytomiu

  1.  

Pan Przemysław KALISZEWSKI
w Sądzie Rejonowym w Zduńskiej Woli

  1.  

Pani Katarzyna KANAFEK
w Sądzie Rejonowym w Wieliczce

  1.  

Pani Sylwia KANCELISTA
w Sądzie Rejonowym w Gliwicach

  1.  

Pani Patrycja KIELAR
w Sądzie Rejonowym w Zamościu

  1.  

Pan Piotr KIERSKI
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

  1.  

Pani Anna KLUZ
w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie

  1.  

Pan Jan KLUZA
w Sądzie Rejonowym w Kielcach

  1.  

Pan Sebastian KOCZUŁAP
w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach

  1.  

Pan Arkadiusz KOLASA
w Sądzie Rejonowym w Garwolinie

  1.  

Pan Sebastian KOŃCZAREK
w Sądzie Rejonowym w Zgierzu

  1.  

Pani Sylwia KOPCZYŃSKA
w Sądzie Rejonowym w Koninie

  1.  

Pan Maciej KORNAŚ
w Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śląskich

  1.  

Pan Mateusz KOROLCZUK
w Sądzie Rejonowym w Ciechanowie

  1.  

Pan Patryk KOWALCZYK
w Sądzie Rejonowym w Toruniu

  1.  

Pani Klaudia KRAWCZYK
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

  1.  

Pan Stanisław KRAWCZYK
w Sądzie Rejonowym w Kaliszu

  1.  

Pan Artur KUBICA
w Sądzie Rejonowym w Pszczynie

  1.  

Pani Paulina KUBICKA
w Sądzie Rejonowym w Łowiczu

  1.  

Pan Marcin KUCHARSKI
w Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

  1.  

Pan Jacek LEBIEDZIEJEWSKI
w Sądzie Rejonowym w Nysie

  1.  

Pan Krzysztof LESZCZYŃSKI
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

  1.  

Pani Greta LIPELT-PASZKO
w Sądzie Rejonowym w Świdnicy

  1.  

Pani Agnieszka LULKOWSKA
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pan Łukasz ŁACH
w Sądzie Rejonowym  dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

  1.  

Pani Aleksandra ŁAPIŃSKA
w Sądzie Rejonowym w Zambrowie

  1.  

Pan Bartłomiej ŁUCZAJ
w Sądzie Rejonowym w Wejherowie

  1.  

Pani Joanna ŁUCZAK-TARGOSZ
w Sądzie Rejonowym w Częstochowie

  1.  

Pan Kamil MANIA
w Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie

  1.  

Pani Patrycja MATAJ
w Sądzie Rejonowym w Wałczu

  1.  

Pani Kinga MATROS
w Sądzie Rejonowym w Mikołowie

  1.  

Pani Jolanta MROCZKA
w Sądzie Rejonowym w Legnicy

  1.  

Pani Natalia MRÓZ-SAMOL
w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach

  1.  

Pan Rafał NIEMOTKO
w Sądzie Rejonowym w Wołominie

  1.  

Pani Hanna NITECKA
w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

  1.  

Pani Katarzyna NOGAL
w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

  1.  

Pani Dorota NORWA
w Sądzie Rejonowym w Białej-Podlaskiej

  1.  

Pani Sylwia NOWAK
w Sądzie Rejonowym w Kielcach

  1.  

Pan Tomasz NOWICKI
w Sądzie Rejonowym w Myszkowie

  1.  

Pani Monika OCHOJSKA
w Sądzie Rejonowym w Gliwicach

  1.  

Pani Jurgita OGŁODZIŃSKA
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pani Katarzyna OLEWIŃSKA
w Sądzie Rejonowym w Jaworznie

  1.  

Pan Przemysław OMACHEL
w Sądzie Rejonowym w Strzelinie

  1.  

Pani Magdalena ORŁOWSKA
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku

  1.  

Pan Kamil ORZECHOWSKI
w Sądzie Rejonowym w Puławach

  1.  

Pan Wiktor OZIĘBAŁA
w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach

  1.  

Pani Dominika PĘCHERZ
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

  1.  

Pani Agata PIOTROWSKA
w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

  1.  

Pan Jakub PIOTROWSKI
w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie

  1.  

Pan Wojciech PŁÓCIENNIK
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

  1.  

Pan Mateusz PODHALICZ
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

  1.  

Pan Maciej POLAK
w Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu

  1.  

Pan Mateusz PONIKWIA
w Sądzie Rejonowym w Kłodzku

  1.  

Pani Maria PRUS
w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie

  1.  

Pani Anna ROMAŃSKA
w Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach

  1.  

Pani Katarzyna RYDUCHOWSKA
w Sądzie Rejonowym w Chojnicach

  1.  

Pani Anna RYZIŃSKA-SORKA
w Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śląskich

  1.  

Pani Anna SAMOLIŃSKA
w Sądzie Rejonowym w Toruniu

  1.  

Pani Anna SAWICKA-BARSKA
w Sądzie Rejonowym w Bolesławcu

  1.  

Pani Ewelina SIEMIANOWSKA
w Sądzie Rejonowym w Toruniu

  1.  

Pan Marek SKUPIEWSKI
w Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju

  1.  

Pan Grzegorz SOBCZAK
w Sądzie Rejonowym w Gdyni

  1.  

Pani Marta SOBCZAK
w Sądzie Rejonowym w Gdyni

  1.  

Pan Adam SOŁOMA
w Sądzie Rejonowym w Olsztynie

  1.  

Pani Aleksandra SPIESS
w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach

  1.  

Pani Natalia STĘPIEŃ
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pani Dominika STRYJSKA
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku

  1.  

Pan Karol STRYJSKI
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku

  1.  

Pani Nikola STRZELCZYK
w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

  1.  

Pani Ewelina SUS-DACHOWSKA
w Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach

  1.  

Pani Żaklina SZEWCZUK
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku

  1.  

Pani Paulina SZYMAŃSKA-ŚWIDERSKA

w Sądzie Rejonowym w Bolesławcu

  1.  

Pan Łukasz TRZASKA
w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

  1.  

Pan Filip TYCZKOWSKI
w Sądzie Rejonowym w Stargardzie

  1.  

Pani Aleksandra WĄSOWSKA
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pan Marcin WĄTOR
w Sądzie Rejonowym w Olkuszu

  1.  

Pan Robert WESOŁOWSKI
w Sądzie Rejonowym w Tychach

  1.  

Pan Mateusz WĘC
w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

  1.  

Pani Magdalena WĘCŁAWSKA
w Sądzie Rejonowym w Olsztynie

  1.  

Pani Agata WĘGRZYK
w Sądzie Rejonowym
Katowice-Wschód w Katowicach

  1.  

Pani Justyna WIDEŁ
w Sądzie Rejonowym w Opolu

  1.  

Pan Adrian WIECZOREK
w Sądzie Rejonowym w Żyrardowie

  1.  

Pani Barbara WITKOWSKA
w Sądzie Rejonowym w Myśliborzu

  1.  

Pani Agnieszka WRÓBEL
w Sądzie Rejonowym   dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

  1.  

Pani Anna WYDRA
w Sądzie Rejonowym w Opolu

  1.  

Pan Bartosz WYDRO
w Sądzie Rejonowym w Wieliczce

  1.  

Pani Daria WYRZYKOWSKA
w Sądzie Rejonowym w Lesznie

  1.  

Pan Jakub ZANK
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku

  1.  

Pan Jakub ZEGARLICKI
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

  1.  

Pani Małgorzata ZOBEK
w Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej

  1.  

Pani Ewa ZUBEK
w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim

  1.  

Pan Krzysztof ZUBIK
w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie

 

 

 

Wszystkim mianowanym asesorom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

 

Prokurator dr Piotr Kosmaty

Z- ca Rzecznika Prasowego  

Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

 

 

Data publikacji: 
2021-10-04 09:06
Data wytworzenia: 
2021-10-04 08:45
Autor treści: 
Rafał
Jędrzejowski
Ostatnia zmiana: 
2021-10-04 09:06
Autor zmiany: 
Rafał
Jędrzejowski