Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Zapytanie ofertowe pn. "Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników/kandydatów na pracowników w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury..."

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury
zaprasza do złożenia oferty na realizację następującego zamówienia (procedura realizowana jest w trybie zapytania ofertowego
"Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników/kandydatów na pracowników w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury
w następujących placówkach:

a)    Część I – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy, badania profilaktyczne-  wstępne, okresowe i kontrolne dla pracowników Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie dla  25 pracowników.
b)    Część II – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy, badania profilaktyczne- wstępne, okresowe i kontrolne dla pracowników Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Lublinie dla 24 pracowników.
c)    Część III – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy, badania profilaktyczne- wstępne, okresowe i kontrolne dla pracowników Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Warszawie i w Dębem woj. Mazowieckie dla 15 pracowników."

Data publikacji: 
2021-03-11 15:30
Data wytworzenia: 
2021-03-11 15:30
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Archiwum: