Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Seminarium on-line "Obtaining e-Evidence when Investigating and Prosecuting Crimes", 10-11.05.2021

Data szkolenia:

10-11.05.2021

Miejsce szkolenia:

on-line

Grupa docelowa:

sędziowie, prokuratorzy

Sygnatura:

M10/F/21

Termin zgłoszeń:

14.03.2021

Język roboczy:

angielski

Uprzejmie informujemy, że Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP w ramach współpracy z Akademią Prawa Europejskiego ERA w Trewirze przyjmuje zgłoszenia  do udziału w międzynarodowym wydarzeniu , które odbędzie się na żywo w trybie on-line i będzie prowadzone w języku angielskim.

Informacja o szkoleniu:

https://www.era.int/cgi-bin/cms?_SID=89552d9e0f64fd259ffa4f1211661b5e99340c4300771147049794&_sprache=en&_bereich=artikel&_aktion=detail&idartikel=130482

 

Zakres merytoryczny szkolenia

 

Objective

Mobile devices such as smartphones and tablets contain personal information such as call history, text messages, e-mails, digital photographs, videos, calendar items, address books, passwords and credit card numbers. They can be useful as sources of digital evidence to be examined when criminal activities occur.


This seminar aims to share advanced knowledge and to exchange experience and best practice between judges, prosecutors and lawyers in private practice who deal with criminal proceedings involving e-evidence on mobile devices.
 

Key topics

  • Technical issues (internet caches, proxy servers, encryption, deep/dark web, etc.)
  • Legal implications of e-evidence (collection, evaluation and admissibility)
  • The rise of evidence on mobile devices
  • Insights into different national criminal justice systems

Who should attend?

Judges, prosecutors .
 
 
 

Interactive online conference

The online conference will be hosted on ERA’s own online training platform. You will be able to interact immediately and directly with our top-quality speakers and other parti**nts. We will make the most of the technical tools available to deliver an intensive, interactive training experience. As the platform is hosted on our own server, the highest security settings will be applied to ensure that you can parti**te safely in a high-quality online training environment.

 

Warunki uczestnictwa

 

Udział w szkleniu jest bezpłatny, KSSiP pokrywa koszt opłaty rejestracyjnej.

Dokonanie w terminie rekrutacji zapisu na listę oczekujących na szkolenie na Platformie Szkoleniowej Krajowej Szkoły (podczas zapisu konieczne będzie przedstawienie w systemie motywacji).

 

Przypominamy o konieczności uzyskanie zgody przełożonego na udział w szkoleniu z wyjątkiem sytuacji określonej w art. 82 a § 5 ustawy z dnia 27 lipca 2001 Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U. z 2018 r. poz. 23 z późn. zm.), w tej sytuacji kandydat zobowiązany jest poinformować przełożonego.

KSSiP rekomenduje listę polskich kandydatów na ww. szkolenia międzynarodowe. Ostateczna decyzja o zakwalifikowaniu uczestników do udziału w seminarium zostanie podjęta przez organizatora. Wpisanie się na listę oczekujących nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.

W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych uprzejmie prosimy o kontakt z administratorem systemu:

https://ekssip.kssip.gov.pl/mod/page/view.php?id=18725&forceview=1

 

  • Koordynacja organizacyjna konferencji z ramienia KSSiP:

Olga Binert-Mielko, główny specjalista ds. współpracy międzynarodowej

o.binert@kssip.gov.pl

 

Data publikacji: 
2021-03-01 11:04
Data wytworzenia: 
2021-03-01 09:37
Autor treści: 
Olga
Binert-Mielko
Ostatnia zmiana: 
2021-03-12 10:17
Autor zmiany: 
Olga
Binert-Mielko