Menu top

Program Pracownia Liderów Prawa

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury uprzejmie informuje o możliwości zgłoszenia udziału do kolejnej edycji programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa”, realizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości.

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit, które dzięki niej mogą czerpać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki. Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.

Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podczas tej rekrutacji. Instytut Wymiaru Sprawiedliwości otwiera możliwość aplikowania do jednego z trzech przygotowanych Programów:

Program Student Junior to szansa na wymarzony start dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiami. Do udziału w nim zapraszamy więc studentów I, II oraz III roku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: Program Student Junior

 

Program Student Senior dedykowany jest dla osób wkraczających na rynek prawniczy. Do udziału w nim zapraszamy studentów IV i V roku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: Program Student Senior

 

Program Główny adresowany jest do absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: Program Główny

 

Z wyjątkowej szansy doskonalenia swoich umiejętności, jaką jest Pracownia Liderów Prawa, skorzystać mogą zarówno studenci oraz absolwenci prawa, jak i innych kierunków, o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem we wskazanym obszarze.

Przygotowany dla Państwa program obejmuje siedem zjazdów szkoleniowych przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach, Szkołę Letnią, a także Projekt Społeczny. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Zapewniamy również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.

Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk  Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.liderzy.iws.org.pl.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji Instytut Wymiaru Sprawiedliwości zachęca także Państwa do obserwowania profili Pracowni Liderów Prawa w mediach społecznościowych:

• Faceboook: https://www.facebook.com/liderzyprawa

• Twitter: https://twitter.com/LiderzyPrawa

• Instagram: https://www.instagram.com/liderzyprawa

Data publikacji: 
2018-10-03 11:10
Data wytworzenia: 
2018-10-02 12:42
Autor treści: 
Damian
Bujnik
Ostatnia zmiana: 
2018-10-05 10:35
Autor zmiany: 
Damian
Bujnik