Menu top

Najnowszy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

Na stronie internetowej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury  w zakład Działalność wydawnicza jest już dostępny najnowszy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w wersji elektronicznej.

Polecamy lekturę wszystkich artykułów, glos i innych materiałów. W tym numerze można przeczytać m.in. na temat: psychologicznych i prawnych płaszczyzn oceny zachowania dziecka będącego ofiarą czynu zabronionego, zakresu związania prokuratora wskazaniami sądu wyrażonymi na podstawie art. 330§1 kodeksu postępowania karnego, problematyki zorganizowanej grupy przestępczej i związku przestępczego oraz odmowy wydania europejskiego nakazu aresztowania ze względu na „interes wymiaru sprawiedliwości”.

Kwartalnik Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury to czasopismo, na łamach którego publikowane są materiały o tematyce prawnej, skierowane przede wszystkim do sędziów, prokuratorów, referendarzy sądowych, asystentów sędziów i prokuratorów, urzędników sądów i prokuratury, aplikantów aplikacji: ogólnej, sędziowskiej i prokuratorskiej, przedstawicieli nauki prawa oraz przedstawicieli innych prawniczych grup zawodowych.

Każde wydanie Kwartalnika zawiera rubryki i działy, wśród których znajdują się m.in. artykuły, glosy, materiały szkoleniowe, recenzje, aktualności i sprawozdania.

Zapraszamy do lektury Kwartalnika  oraz do zapoznania się z informacjami przeznaczonymi dla autorów.

 

Mateusz Martyniuk

Rzecznik Prasowy

Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

Data: 
piątek, Czerwiec 29, 2018
Data publikacji: 
2018-06-29 14:02
Data wytworzenia: 
2018-06-29 14:00
Autor treści: 
Mateusz
Martyniuk
Ostatnia zmiana: 
2018-07-26 14:09
Autor zmiany: 
Mateusz
Martyniuk