Menu top

Biuro Administracyjne

Zastępca Dyrektora ds. administracyjnych


Sekretariat
Aleksandra Wołoch
tel. 12 617 94 30, fax 12 617 94 11
e-mail: sekretariat.ba@kssip.gov.pl

Łukasz Daniel
tel. 12 617 96 82
e-mail: l.daniel@kssip.gov.pl

Dział Administracyjno - Gospodarczy

Kierownik Joanna Cekańska-Mielczarek
tel. 12 617 96 35
e-mail: j.cekanska@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------
Z-ca Kierownika Tomasz Bigaj
tel. 12 617 96 34
e-mail: t.bigaj@kssip.gov.pl

Paweł Brzeziński
tel. 12 617 96 78
e-mail: p.brzezinski@kssip.gov.pl


Wioletta Gołębiowska
tel. 12 617 96 61
e-mail: w.golebiowska@kssip.gov.pl


Stanisław Kot
tel. 609 911 098


Anna Pasieczna-Wysoczyńska
tel. 22 239 05 12
e-mail: a.pasieczna-wysoczynska@kssip.gov.pl


Krzysztof Tracz
tel. 785 670 015
e-mail: k.tracz@kssip.gov.pl



Sekcja ds. kancelaryjno-blibliotecznych

Kierownik Grzegorz Dąbrowski
tel. 12 617 96 70
e-mail: g.dabrowski@kssip.gov.pl

----------------------------------------------------
Biblioteka
Beata Tokarz 
tel. 12 617 96 70
e-mail: b.tokarz@kssip.gov.pl

Kancelaria Ogólna
Agata Szostek
tel. 12 617 96 00
e-mail: a.szostek@kssip.gov.pl

Dział Zarządzania Domem Aplikanta

Kierownik Monika Wiśniewska
tel. 12 617 96 60
e-mail: m.wisniewska@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------

Recepcja Domu Aplikanta 
tel. 12 617 96 99
e-mail: dom.aplikanta@kssip.gov.pl

Małgorzata Daliniewska
tel. 12 617 96 46
e-mail: m.daliniewska@kssip.gov.pl

Iwona Ślusarek
tel. 12 617 96 46
e-mail: i.slusarek@kssip.gov.pl

Daniel Więcek
tel. 12 617 96 46
e-mail: d.wiecek@kssip.gov.pl


Dział Informatyczny

Kierownik Piotr Tomasikiewicz
tel. 12 617 96 48
e-mail: p.tomasikiewicz@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------
Bartosz Kuźma
tel. 12 617 96 49
e-mail: b.kuzma@kssip.gov.pl

Andrzej Muszyński
tel. 12 617 96 47
e-mail: a.muszynski@kssip.gov.pl

Katarzyna Skrobiszewska
tel. 12 617 96 67
e-mail: k.skrobiszewska@kssip.gov.pl

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy OSUiWM

szczegółowe dane
 

Ośrodek Szkoleniowy

Kierownik Ośrodka Szkoleniowego w Dębem Zbigniew Zemła
tel. 22 774 20 61, fax 22 774 20 62
e-mail: osdebe@kssip.gov.pl



 

 

Data publikacji: 
2018-01-04 13:44
Data wytworzenia: 
2018-01-04 10:01
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2019-10-01 10:50
Autor zmiany: 
Bartosz
Kuźma