Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Biuro Administracyjne

Zastępca Dyrektora ds. administracyjno-finansowych
dr Dorota Machnik


Sekretariat
Aleksandra Wołoch
tel. 12 617 94 30
e-mail: sekretariat.ba@kssip.gov.pl

Dział Administracyjno - Gospodarczy

Kierownik Tomasz Bigaj
tel. 12 617 96 34
e-mail: t.bigaj@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------
Z-ca Kierownika Łukasz Daniel
tel. 12 617 96 82
e-mail: l.daniel@kssip.gov.pl

Paweł Brzeziński
tel. 12 617 96 78
e-mail: p.brzezinski@kssip.gov.pl


Wioletta Gołębiowska
tel. 12 617 96 61
e-mail: w.golebiowska@kssip.gov.pl


Stanisław Kot
tel. 609 911 098


Artur Lis
tel. 12 617 96 35
e-mail: a.lis@kssip.gov.pl


Anna Pasieczna-Wysoczyńska
tel. 22 239 05 12
e-mail: a.pasieczna-wysoczynska@kssip.gov.pl


Krzysztof Tracz
tel. 785 670 015
e-mail: k.tracz@kssip.gov.pl



Sekcja ds. kancelaryjno-bibliotecznych

Kierownik Grzegorz Dąbrowski
tel. 12 617 96 70
e-mail:
g.dabrowski@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------
Biblioteka
Beata Tokarz 
tel. 12 617 96 70

e-mail: b.tokarz@kssip.gov.pl

Kancelaria Ogólna
Agata Szostek
tel. 12 617 96 00

e-mail: a.szostek@kssip.gov.pl


Dział Zarządzania Kadrami

Kierownik Magdalena Jarczyk
tel. 12 617 96 32
e-mail: m.jarczyk@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------

Z-ca Kierownika Agnieszka Przewoźniak
tel. 12 617 96 36
e-mail: a.przewozniak@kssip.gov.pl


Katarzyna Brussman
tel. 12 617 96 31
e-mail: k.brussman@kssip.gov.pl

Maria Czechowicz
tel. 12 617 96 27
e-mail: m.czechowicz@kssip.gov.pl


Sekcja Płac

Kierownik Anna Barszczewska
tel. 12 617 96 56
e-mail: a.barszczewska@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------
Aleksandra Hanycz
tel. 12 617 96 83
e-mail: a.hanycz@kssip.gov.pl


Anna Osiecka
tel. 12 617 96 56
e-mail: a.osiecka@kssip.gov.pl

Dorota Świetlik
tel. 12 617 96 54
e-mail: d.swietlik@kssip.gov.pl

Dział Zarządzania Domem Aplikanta

Kierownik Monika Wiśniewska
tel. 12 617 96 60
e-mail: m.wisniewska@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------

Recepcja Domu Aplikanta 
tel. 12 617 96 99
e-mail: dom.aplikanta@kssip.gov.pl

Iwona Ślusarek
tel. 12 617 96 46
e-mail: i.slusarek@kssip.gov.pl

Daniel Więcek
tel. 12 617 96 46
e-mail: d.wiecek@kssip.gov.pl



Dział Informatyczny

Kierownik Piotr Tomasikiewicz
tel. 12 617 96 48
e-mail:
p.tomasikiewicz@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------
Rafał Jędrzejowski
tel. 12 617 96 23
e-mail:
r.jedrzejowski@kssip.gov.pl

inż. Bartosz Kuźma
tel. 12 617 96 49
e-mail:
b.kuzma@kssip.gov.pl

Michał Marzec
tel. 12 617 96 19
e-mail: m.marzec@kssip.gov.pl


Andrzej Muszyński
tel. 12 617 96 47
e-mail:
a.muszynski@kssip.gov.pl

Piotr Woicki
tel. 12 617 95 94
e-mail:
p.woicki@kssip.gov.pl

Katarzyna Skrobiszewska
tel. 12 617 96 67
e-mail:
k.skrobiszewska@kssip.gov.pl


Dział Finansowo – Księgowy

Główny Księgowy Agnieszka Zdrojewicz
tel. 12 617 96 40

e-mail: a.zdrojewicz@kssip.gov.pl 
---------------------------------------------------

urzędnik sądowy Zuzanna Wojnar
tel. 12 617 96 52
e-mail: z.wojnar@kssip.gov.pl

---------------------------------------------------
Małgorzata Buksińska
tel. 12 617 96 52
e-mail: m.buksinska@kssip.gov.pl

Tadeusz Druzgała
tel. 12 617 96 51
e-mail: t.druzgala@kssip.gov.pl

Ewa Knap
tel. 12 617 96 37
e-mail: e.knap@kssip.gov.pl

Anna Puchalska
tel. 12 617 96 76
e-mail: a.puchalska@kssip.gov.pl


Barbara Reguła
tel. 12 617 96 38
e-mail: b.regula@kssip.gov.pl



Dział Zamówień Publicznych

Kierownik Katarzyna Mikolaszek
tel. 12 617 96 85

e-mail: k.mikolaszek@kssip.gov.pl

----------------------------------------------------

Katarzyna Brzdękiewicz
tel. 12 617 96 15
e-mail: k.brzdekiewicz@kssip.gov.pl

Sebastian Sito
tel. 12 617 96 55
e-mail: s.sito@kssip.gov.pl

Agnieszka Strzemplewicz
tel. 12 617 96 95
e-mail: a.strzemplewicz@kssip.gov.pl



 

 

Data publikacji: 
2018-01-04 13:44
Data wytworzenia: 
2018-01-04 10:01
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2021-08-01 13:25
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński