Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Zapytanie ofertowe na usługę przeprowadzenia audytu informatycznego (przedwdrożeniowego) polegającego na dokonaniu analizy posiadanych przez KSSiP aplikacji i e-usług (Platformy Szkoleniowej oraz platformy e-learningowej) zakończonego opracowaniem raportu

 

Zapytanie ofertowe na usługę przeprowadzenia audytu informatycznego (przedwdrożeniowego) polegającego na dokonaniu analizy posiadanych przez KSSiP aplikacji i e-usług (Platformy Szkoleniowej KSSiP oraz platformy e-learningowej), zakończonego opracowaniem raportu zawierającego opis aktualnego stanu aplikacji i e-usług oraz propozycje rozwiązań informatycznych umożliwiających realizację założeń projektu „Wdrożenie nowoczesnych metod badania potrzeb szkoleniowych i kształcenia kluczem do skutecznego wymiaru sprawiedliwości”, współfinansowanego ze środków EFS w ramach POWER na lata 2014-2020


 

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury z siedzibą w Krakowie, ul. Przy Rondzie 5, 31-547 Kraków zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia nr OSU-VI.2610.7.1.2017 na usługę przeprowadzenia audytu informatycznego (przedwdrożeniowego) polegającego na dokonaniu analizy posiadanych przez KSSiP aplikacji i e-usług (Platformy Szkoleniowej KSSiP oraz platformy e-learningowej), zakończonego opracowaniem raportu zawierającego opis aktualnego stanu aplikacji i e-usług oraz propozycje rozwiązań informatycznych umożliwiających realizację założeń projektu „Wdrożenie nowoczesnych metod badania potrzeb szkoleniowych i kształcenia kluczem do skutecznego wymiaru sprawiedliwości” , współfinansowanego ze środków EFS w ramach POWER na lata 2014-2020.

 

numer postępowania: OSU-VI.2610.7.1.2017

 

Postępowanie w sprawie wyboru Wykonawcy prowadzone jest zgodnie z art. 4 pkt 8 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164, zm., Dz. U. z 2016 r. poz. 831, poz. 996, poz. 1020 z późn. zm.). Jest to postępowanie, którego wartość nie przekracza, wyrażonej w złotych, równowartości kwoty 30 000 euro. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z  zasadą konkurencyjności, o której mowa w Rozdziale 6.5.2 Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

 

 

  • Ofertę należy dostarczyć w formie pisemnej, opatrzoną własnoręcznym podpisem (nie dopuszcza się faksu lub informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej) na adres:

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej

Sekcja Funduszy Pomocowych

ul. Krakowskie Przedmieście 62

20-076 Lublin

do dnia 12 stycznia 2018 r., do godz. 12:30 (decyduje data wpływu oferty do Zamawiającego, a nie data nadania).

 

 

 

  • Ofertę należy złożyć w zamkniętej kopercie, zapewniającej nienaruszalność oraz opisać:

 

Imię i Nazwisko/Nazwa Wykonawcy

Adres Wykonawcy

 

 

Nazwa i adres zamawiającego:

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej

Sekcja Funduszy Pomocowych

ul. Krakowskie Przedmieście 62

20-076 Lublin

 

Oferta - na zapytanie ofertowe prowadzone w ramach postępowania nr OSU-VI.2610.7.1.2017

 

Nie otwierać przed terminem: 12 stycznia 2018 r., godz. 12.30

 

  • Koperta oferty powinna być opatrzona pełną nazwą Wykonawcy wraz z dokładnym adresem.
  • Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
  • Zamawiający zastrzega, iż po zakończeniu postępowania, nie zwraca złożonych ofert.
  • Wykonawca może wycofać lub zmienić ofertę przed upływem terminu składania ofert.
  • Ofertę należy przygotować na Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 – dotyczący osób fizycznych, nieprowadzących działalności gospodarczej, Załącznik nr 3 – dotyczący Wykonawców, polegających na wiedzy i doświadczeniu osób zdolnych do wykonania zamówienia, Załącznik nr 4 – dotyczy osób fizycznych, prowadzących działalność  gospodarczą.

 

 

 

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Wdrożenie nowoczesnych metod badania potrzeb szkoleniowych i kształcenia kluczem do skutecznego wymiaru sprawiedliwości”, realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.17 Skuteczny wymiar sprawiedliwości.

 

                                                                 

Data publikacji: 
2017-12-22 12:47
Data wytworzenia: 
2017-12-22 12:45
Autor treści: 
Monika
Ćwiklińska-Gorczyca
Ostatnia zmiana: 
2018-02-02 10:55
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński
Archiwum: