Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


VI Konkurs Krasomówczy – zapraszamy Aplikantów do udziału

Uprzejmie informuję, że Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury już po raz szósty organizuje Konkurs Krasomówczy dla Aplikantów KSSiP. Do udziału w Konkursie zapraszam Aplikantów aplikacji ogólnej, sędziowskiej oraz prokuratorskiej. W tegorocznej edycji Konkursu mogą brać również udział laureaci poprzednich jego edycji.

Szósta edycja Konkursu zostanie przeprowadzona w dwóch etapach. Etap pierwszy odbędzie się w październiku 2017 roku, podczas zjazdów poszczególnych roczników, a mianowicie:

  • 4 października 2017 roku – dla Aplikantów VII rocznika aplikacji sędziowskiej i prokuratorskiej,
  • 18 października 2017 roku – dla Aplikantów VI rocznika aplikacji sędziowskiej i prokuratorskiej,
  • 25 października 2017 roku – dla Aplikantów VIII rocznika aplikacji ogólnej.

Natomiast drugi etap Konkursu Krasomówczego wstępnie zaplanowano na 24 listopada 2017 roku.

Dokładne godziny, w jakich we wskazanych datach odbędą się eliminacje i finał Konkursu ogłoszone zostaną po zakończeniu procesu rekrutacji.

Zainteresowani udziałem w VI Konkursie Krasomówczym dla Aplikantów Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury proszeni są o zgłaszanie się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] lub osobiście do Pani Anny Chowan, pokój 418 w terminie do 20 września 2017 roku.

Nad przebiegiem Konkursu czuwać będzie powołane przez Dyrektora Krajowej Szkoły Jury, w skład którego wejdą między innymi przedstawiciele Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego.

Regulamin Konkursu Krasomówczego dla Aplikantów Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury dostępny jest na stronie internetowej KSSiP https://www.kssip.gov.pl/sites/default/files/skan121034 .pdf. Tam też będą zamieszczane oraz sukcesywnie aktualizowane informacje dotyczące tegorocznej edycji Konkursu.

Dla wszystkich finalistów Konkursu przewidziano atrakcyjne upominki, a dla laureatów dodatkowo nagrody pieniężne.

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury pokrywa koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz podróży uczestników drugiego etapu Konkursu.

 

Zastępca Dyrektora

Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

ds. Organizacyjnych

Agnieszka Welenc

 

 

 

Data publikacji: 
2017-07-14 15:04
Data wytworzenia: 
2017-07-14 13:44
Autor treści: 
Mateusz
Martyniuk
Ostatnia zmiana: 
2017-07-17 08:01
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński