Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Konsekwencje członkostwa w Unii Europejskiej dla praktyki orzeczniczej sędziów i pracy prokuratorów, K3/K/14

Data szkolenia: 27 czerwca 2014 r.
 
Miejsce szkolenia: Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu
 
Grupa docelowa: sędziowie orzekający w sprawach karnych oraz prokuratorzy i asesorzy prokuratury
 
Szkolenie dla apelacji wrocławskiej
 
Rekrutacja na szkolenie odbywa się wyłącznie poprzez Platformę Szkoleniową KSSiP - http://szkolenia.kssip.gov.pl/login
 
 
Wykładowcy:
 

dr Rafał Kierzynka - doktor nauk prawnych, sędzia Sądu Okręgowego w Gorzowie Wielkopolskim delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości, specjalista z zakresu europejskiego i międzynarodowego prawa karnego, autor kilkunastu publikacji na ten temat. Delegat Polski w grupach roboczych Unii Europejskiej i Rady Europy zajmujących się prawem karnym, przewodniczący delegacji polskiej w Grupie Państw Przeciwko Korupcji (GRECO) Rady Europy.

Sławomir Buczma - sędzia Sądu Rejonowego w Brodnicy delegowany do Sekretariatu Generalnego Rady Unii Europejskiej w Brukseli, specjalista z zakresu europejskiego prawa karnego, autor kilkunastu publikacji na ten temat. Członek biura Europejskiego Komitetu ds. Problematyki Przestępczości (CDPC) Rady Europy. Doktorant na Uniwersytecie Warszawskim. 

 

Tematyka:

Najważniejsze problemy stosowania prawa Unii Europejskiej przez sądy powszechne i prokuraturę - rozwiązywanie kazusów.

 

Koordynacja z ramienia KSSiP:

-merytoryczna:

sędzia Dariusz Abramowicz

tel. 81 440 87 37

e-mail: [email protected]

 

-organizacyjna:

specjalista Monika Sędłak

tel. 81 440 87 22

e-mail: [email protected]

 

Zasady rekrutacji:

1.       W celu dokonania zgłoszenia na szkolenie należy:

  • Zapisać się na listę uczestników za pośrednictwem Platformy szkoleniowej KSSiP. Informacje o szkoleniu znajdują się w sekcji „Szkolenia 2014”.
  • W celu zapisania się na listę uczestników należy założyć konto użytkownika. Po wejściu na stronę główną KSSiP www.kssip.gov.pl należy w zakładce „Szkolenia ustawiczne” wybrać opcję „Platforma szkoleniowa”. W tej sekcji znajduje się instrukcja użytkownika platformy, z którą należy się zapoznać oraz link do założenia konta użytkownika wraz z instrukcją: http://szkolenia.kssip.gov.pl/login/ . Osoby posiadające konto na platformie e-learningowej nie muszą zakładać nowego konta i mogą zalogować się za pomocą danych z profilu użytkownika platformy e-learningowej.
  • Po założeniu konta następuje weryfikacja danych przez KSSiP i po zaakceptowaniu profilu uczestnika przez KSSiP osoba zainteresowana może dokonywać zapisów na kursy.
  • W celu zapisania się na wybrane szkolenie po zalogowaniu się na Platformę w sekcji „Kursy” należy odnaleźć zakładkę „Szkolenia 2014”, gdzie zostało zamieszczone przedmiotowe szkolenie.
  • W celu rejestracji na szkolenie należy zapisać się na listę uczestników (lub na listę oczekujących jeżeli miejsca na dane szkolnie zostały już wyczerpane lub uczestnik nie spełnia warunków aby zostać zakwalifikowanym na dane szkolenie).

2.       Wpisanie na listę oczekujących nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.

3.       Po przeprowadzeniu rekrutacji Dział Karny KSSiP poinformuje uczestników za pośrednictwem Platformy szkoleniowej o zakwalifikowaniu na szkolenie. Nieuzyskanie żadnej informacji z KSSiP jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na szkolenie.

4.       Osoby, które nie dokonają samodzielnej rejestracji na Platformie szkoleniowej KSSiP nie będą mogły wziąć udziału w szkoleniu.

5.       W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych uprzejmie prosimy o kontakt z administratorem systemu pod adresem: [email protected]

Data publikacji: 
2014-03-07 16:12
Data wytworzenia: 
2014-03-07 15:04
Autor treści: 
Monika
Sędłak
Ostatnia zmiana: 
2014-03-19 14:42
Autor zmiany: 
Monika
Sędłak