Menu top

Ośrodek Aplikacji Sędziowskiej

Zastępca Dyrektora ds. aplikacji sędziowskiej
 SSO Adam Sęk

 
Sekretariat
 Joanna Szota
Koordynator Zadań Administracyjnych Działów OAS
tel. 12 617 94 20, fax 12 617 94 21
e-mail:sekretariat.oas@kssip.gov.pl

Dział Dydaktyczny
 
Kierownik sędzia dr Agnieszka Pilch
tel. 12 617 96 24
e-mail: a.pilch@kssip.gov.pl
------------------------------------------
referendarz sądowy Anna Gołda
tel. 12 617 96 74
e-mail: a.golda@kssip.gov.pl
 
sędzia Marcin Semeniuk
tel. 12 617 96 68
e-mail: m.semeniuk@kssip.gov.pl


sędzia dr Mariusz Sorysz
tel. 12 617 96 80
e-mail: m.sorysz@kssip.gov.pl
------------------------------------------
Monika Derejska-Wąsik
Koordynator Zadań Administracyjnych Działu Dydaktycznego OAS
tel. 12 617 96 43
e-mail: m.derejska@kssip.gov.pl


Monika Adamus
tel. 12 617 96 92
e-mail: m.adamus@kssip.gov.pl
 
Paweł Kmiecik
tel. 12 617 96 62
e-mail: p.kmiecik@kssip.gov.pl

Dział Praktyk i Spraw Aplikantów
 
Kierownik sędzia Anna Rakoczy
tel. 12 617 96 18
e-mail: a.rakoczy@kssip.gov.pl
------------------------------------------
sędzia Alicja Gordziałkowska
tel. 12 617 96 93
e-mail: a.gordzialkowska@kssip.gov.pl

referendarz sądowy Magdalena Izdebska
tel. 12 617 96 44
e-mail: m.izdebska@kssip.gov.pl


sędzia Wanda Kacprzak
tel. 12 617 96 19
e-mail: w.kacprzak@kssip.gov.pl
------------------------------------------
Monika Górecka
tel. 12 617 96 44
e-mail m.gorecka@kssip.gov.pl

Tomasz Klaja
tel. 12 617 96 94
e-mail: t.klaja@kssip.gov.pl


Jolanta Król
tel. 12 617 96 71
e-mail: j.krol@kssip.gov.pl


Katarzyna Mróz
tel. 12 617 96 89
e-mail: k.mroz@kssip.gov.pl


 

Data publikacji: 
2013-08-21 15:39
Data wytworzenia: 
2013-08-21 15:39
Ostatnia zmiana: 
2019-10-01 11:03
Autor zmiany: 
Bartosz
Kuźma