Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Ośrodek Aplikacji Sędziowskiej

Zastępca Dyrektora ds. aplikacji sędziowskiej
 

Sekretariat
Jolanta Król
Koordynator Zadań Administracyjnych Działów OAS
Pełnomocnik Dyrektora
Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
 do spraw programowych i działalności szkoleniowej

sędzia Robert Pelewicz

tel. 12 617 94 20, fax 12 617 94 21
e-mail: sekretariat.oas@kssip.gov.pl

 

Dział Dydaktyczny
 
Kierownik sędzia dr Mariusz Kucharczyk
tel. 12 617 96 68
e-mail: m.kucharczyk@kssip.gov.pl

------------------------------------------
referendarz sądowy Agnieszka Wojnicka-Szepielak
tel. 12 617 95 89
e-mail: a.wojnicka-szepielak@kssip.gov.pl


referendarz sądowy Anna Gołda
tel. 12 617 96 74
e-mail: a.golda@kssip.gov.pl

sędzia Jakub Iwaniec
tel. 12 617 95 97
e-mail: j.iwaniec@kssip.gov.pl

sędzia Magdalena Jasińska
tel. 12 617 96 75
e-mail: m.jasinska@kssip.gov.pl


starszy sekretarz sądowy Otylia Rękas-Sieradzka
tel. 12 617 96 69
e-mail: o.rekas-sieradzka@kssip.gov.pl


sędzia dr Mariusz Sorysz
tel. 12 617 96 80
e-mail: m.sorysz@kssip.gov.pl

referendarz sądowy Marta Stanior
tel. 12 617 96 89
e-mail: m.stanior@kssip.gov.pl

------------------------------------------
Monika Derejska-Wąsik

Zastępca Kierownika Działu Dydaktycznego OAS
tel. 12 617 96 43
e-mail: m.derejska@kssip.gov.pl


Monika Adamus
tel. 12 617 96 92
e-mail: m.adamus@kssip.gov.pl
 
Paweł Kmiecik
tel. 12 617 96 62
e-mail: p.kmiecik@kssip.gov.pl

Dział Praktyk i Spraw Aplikantów
 
Kierownik sędzia Anna Rakoczy
tel. 12 617 96 18
e-mail: a.rakoczy@kssip.gov.pl
------------------------------------------
asystent sędziego Anna Fugiel
tel. 12 617 95 98
e-mail: a.fugiel@kssip.gov.pl


sędzia Alicja Gordziałkowska
tel. 12 617 96 93
e-mail: a.gordzialkowska@kssip.gov.pl

referendarz sądowy Magdalena Izdebska
tel. 12 617 96 71
e-mail: m.izdebska@kssip.gov.pl


sędzia Barbara Rzekęć
tel. 12 617 96 13
e-mail: b.rzekec@kssip.gov.pl


Małgorzata Gorczyca
tel. 12 617 96 24
e-mail: m.gorczyca@kssip.gov.pl

------------------------------------------
Monika Górecka
tel. 12 617 96 44
e-mail: m.gorecka@kssip.gov.pl

Tomasz Klaja
tel. 12 617 96 94
e-mail: t.klaja@kssip.gov.pl

Magdalena Kowalczyk
tel. 12 617 96 71

e-mail: m.kowalczyk@kssip.gov.pl


 

 

Data publikacji: 
2013-08-21 15:39
Data wytworzenia: 
2013-08-21 15:39
Ostatnia zmiana: 
2021-09-24 09:01
Autor zmiany: 
Bartosz
Kuźma