Menu top

Ośrodek Aplikacji Prokuratorskiej

Zastępca Dyrektora ds. aplikacji prokuratorskiej
PPReg. Ryszard Tłuczkiewicz

 Sekretariat
Joanna Sutuła
Koordynator Zadań Administracyjnych Działów OAP
tel. 12 617 96 39, fax 12 617 94 21
e-mail: sekretariat.oap@kssip.gov.pl

Dział Dydaktyczny

Kierownik prokurator Marta Zin
tel. 12 617 96 04
e-mail: m.zin@kssip.gov.pl

---------------------------------------------------
prokurator Małgorzata Jarska
tel. 12 617 96 17
e-mail: m.jarska@kssip.gov.pl

prokurator Agnieszka Kluczewska
tel. 12 617 96 73
e-mail: a.kluczewska@kssip.gov.pl


prokurator Piotr Turek
tel. 12 617 96 25
e-mail: p.turek@kssip.gov.pl
 
--------------------------------------------------
Halina Synowiec
Koordynator Zadań Administracyjnych Działu Dydaktycznego OAP
tel. 12 617 96 63
e-mail: h.synowiec@kssip.gov.pl


Agnieszka Gaweł
tel. 12 617 96 45
e-mail: a.gawel@kssip.gov.pl

Michał Marzec
tel. 12 617 96 91
e-mail: m.marzec@kssip.gov.pl

 

Dział Praktyk i Spraw Aplikantów

Kierownik prokurator Alina Galica
tel. 12 617 96 16
e-mail: a.galica@kssip.gov.pl
-------------------------------------------
referendarz sądowy Marta Stanior
tel. 12 617 96 26
e-mail: m.stanior@kssip.gov.pl


asystent sędziego Bogdan Sudoł
tel. 12 617 96 64
e-mail: b.sudol@kssip.gov.pl

prokurator Marek Wolff-Zdzienicki
tel. 12 617 96 77
e-mail: m.wolff-zdzienicki@kssip.gov.pl


-------------------------------------------
Katarzyna Górecka
tel. 12 617 96 28
e-mail k.gorecka@kssip.gov.pl

Joanna Matuszek
tel. 12 617 96 84
e-mail: j.matuszek@kssip.gov.pl


Małgorzata Rachwaniec
tel. 12 617 96 86
e-mail: m.rachwaniec@kssip.gov.pl

 


 

Data publikacji: 
2013-08-21 15:36
Data wytworzenia: 
2013-08-21 15:36
Ostatnia zmiana: 
2019-06-05 07:58
Autor zmiany: 
Bartosz
Kuźma