Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Biuro Dyrektora


Dyrektor Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
sędzia Dariusz Pawłyszcze


Sekretariat
tel. 12 617 96 14
fax 12 617 94 11
e-mail: sekretariat@kssip.gov.pl

Dział Organizacyjny

Kierownik Joanna Szota
tel. 12 617 96 02
e-mail: j.szota@kssip.gov.pl
----------------------------------------------------

prokurator dr Piotr Kosmaty
tel. 12 617 96 79
e-mail: p.kosmaty@kssip.gov.pl


referendarz sądowy Paweł Łaszkiewicz
tel. 12 617 94 10
e-mail: p.laszkiewicz@kssip.gov.pl


sędzia dr Renata Pawlik
tel. 12 617 95 95
e-mail: r.pawlik@kssip.gov.pl


referendarz sądowy Anna Tabin
tel. 12 617 95 99

tel.kom. 503 894 332
e-mail: a.tabin@kssip.gov.pl

prokurator Katarzyna Lenczowska-Soboń
tel. 517 093 536
e-mail: k.lenczowska-sobon@kssip.gov.pl

----------------------------------------------------
Anna Chowan
tel. 12 617 96 14
e-mail: a.chowan@kssip.gov.pl

Małgorzata Krawczyk
tel. 12 617 96 12

e-mail:m.krawczyk@kssip.gov.pl

Iwona Kramarczyk
tel. 12 617 96 59
e-mail: i.kramarczyk@kssip.gov.pl


Sekcja ds. rekrutacji

Kierownik prokurator Anna Filipek-Woźniak
tel. 12 617 96 72
e-mail: a.filipek-wozniak@kssip.gov.pl

---------------------------------------------------
sędzia Agnieszka Mazur
tel. 12 617 96 03
e-mail: a.mazur@kssip.gov.pl


Magdalena Królikowska
tel. 12 617 95 96
e-mail: m.krolikowska@kssip.gov.pl

---------------------------------------------------
Justyna Hodas
tel. 12 617 96 22
e-mail: j.hodas@kssip.gov.pl

Jolanta Zielińska
tel. 12 617 96 29
e-mail: j.zielinska@kssip.gov.pl

 

Samodzielne Stanowisko ds. audytu wewnętrznego

Piotr Sadowski
tel. 12 617 96 57
e-mail: p.sadowski@kssip.gov.pl

 

Samodzielne Stanowisko ds. obronnych

Michał Twardowski
tel. 12 617 96 57

e-mail: m.twardowski@kssip.gov.pl

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Adriana Głuchowska
tel. 696 011 969
e-mail: iod@kssip.gov.pl

 

 

Data publikacji: 
2013-08-21 15:34
Data wytworzenia: 
2013-08-21 15:34
Ostatnia zmiana: 
2021-10-08 09:26
Autor zmiany: 
Piotr
Woicki