Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Uroczystość mianowania asesorów sądowych

Uroczystość mianowania asesorów sądowych

 

W dniu 13 maja 2021 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty mianowania na stanowisko asesora sądowego 97 egzaminowanym aplikantom Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, którzy złożyli egzamin sędziowski. Nowo mianowani asesorzy złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

W uroczystości udział wzięli Andrzej Dera - Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP i Wiesław Johann - Wiceprzewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa, Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku. Ze strony Krajowej Szkoły na imienne zaproszenie Prezydenta w uroczystości wzięli udział Dyrektor Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury sędzia Dariusz Pawłyszcze oraz Pełnomocnik Dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury do spraw programowych i działalności szkoleniowej sędzia Robert Pelewicz.

Z uwagi na pandemię koronawirusa (COVID-19) nominacje na stanowisko asesora sądowego zostały wręczone w ogrodzie Pałacu Prezydenckiego.

Na stanowisko asesora sądowego mianowani zostali:

  1. Karolina Adamowicz w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu 
  2. Bartłomiej Balcerek w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
  3. Damian Baron w Sądzie Rejonowym w Gliwicach
  4. Piotr Basta w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach 
  5. Karolina Bednarek w Sądzie Rejonowym w Opolu 
  6. Mateusz Berent w Sądzie Rejonowym w Gdyni 
  7. Katarzyna Będkowska w Sądzie Rejonowym w Bytomiu 
  8. Agnieszka Białek w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
  9. Mariusz Białek w Sądzie Rejonowym w Starachowicach 
  10. Patrycja Białobłocka w Sądzie Rejonowym w Rypinie 
  11. Wojciech Błaszków w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach
  12. Paulina Bobek w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  13. Maria Bralewska w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu 
  14. Justyna Brzezińska w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku 
  15. Katarzyna Buda w Sądzie Rejonowym w Będzinie 
  16. Magda Chodorek w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu 
  17. Anna Chomicz w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu 
  18. Wojciech Ciernia w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu 
  19. Marek Cybulski w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
  20. Damian Czech w Sądzie Rejonowym w Myszkowie 
  21. Kamil Czubek w Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach 
  22. Jakub Czyczerski w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach 
  23. Giorgio de Angelis w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
  24. Magdalena Dybek-Wilczek w Sądzie Rejonowym w Suchej Beskidzkiej
  25. Iwona Dyś-Branicka w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu 
  26. Monika Gacek w Sądzie Rejonowym w Opatowie 
  27. Sylwia Gińko w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
  28. Dominika Gołuńska w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim 
  29. Przemysław Gołuński w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim 
  30. Katarzyna Gontarz w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie 
  31. Dominik Górka w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie 
  32. Ewa Grodzka w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy 
  33. Robert Grzelak w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 
  34. Marcin Gudowski w Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej 
  35. Jagoda Haładyj w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku 
  36. Paweł Jakimiec w Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej 
  37. Mateusz Janicki w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
  38. Karolina Kaczorowska-Pławska w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie 
  39. Agata Kieś w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach 
  40. Olimpia Kłyk-Michalak w Sądzie Rejonowym w Gryficach 
  41. Magdalena Kobus w Sądzie Rejonowym w Złotowie 
  42. Mariola Kołton w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu 
  43. Tomasz Kołudzki w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie 
  44. Patrycja Kończyk-Chorab w Sądzie Rejonowym w Radomiu 
  45. Michał Kotalczyk w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach
  46. Marzena Krawczyk-Trynkler w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu 
  47. Zina Kroczek-Sawicka w Sądzie Rejonowym w Żyrardowie 
  48. Justyna Kucharska w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
  49. Agata Kwiatkowska w Sądzie Rejonowym we Wrześni 
  50. Michał Legutko w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie 
  51. Agata Maliszewska w Sądzie Rejonowym w Gdyni 
  52. Mateusz Matwiejczuk w Sądzie Rejonowym w Strzelinie 
  53. Karolina Mieszkowska-Targowicz w Sądzie Rejonowym w Oławie 
  54. Marcin Misiorek w Sądzie Rejonowym w Żywcu 
  55. Karolina Nieścioruk w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej 
  56. Olga Nowosad w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
  57. Marlena Olszewska w Sądzie Rejonowym w Siedlcach 
  58. Karol Olszewski w Sądzie Rejonowym w Białymstoku 
  59. Julia Omelańska w Sądzie Rejonowym w Goleniowie 
  60. Marek Pałubicki w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku  
  61. Paulina Pałuczyńska w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu  
  62. Aleksandra Pasierbiewicz w Sądzie Rejonowym w Pułtusku 
  63. Karolina Pawlik w Sądzie Rejonowym w Lęborku 
  64. Dominika Piasecka w Sądzie Rejonowym w Płońsku  
  65. Rafał Piec w Sądzie Rejonowym w Lubinie 
  66. Marta Pietrzak w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie 
  67. Patrycja Pobideł w Sądzie Rejonowym w Nysie 
  68. Berenika Polańska w Sądzie Rejonowym w Goleniowie  
  69. Adrianna Popadiuk w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze 
  70. Joanna Popiel-Oskroba w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
  71. Piotr Raś w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 
  72. Milena Rogowska-Dębska w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim  
  73. Karol Rybczyński w Sądzie Rejonowym w Kępnie  
  74. Piotr Rybicki w Sądzie Rejonowym w Wejherowie 
  75. Mariola Sarnowska w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie 
  76. Paweł Sas w Sądzie Rejonowym w Olsztynie 
  77. Teresa Selecka w Sądzie Rejonowym w Wieliczce 
  78. Karolina Składowska w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim  
  79. Marta Skorecka w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy  
  80. Maria Smolińska w Sądzie Rejonowym w Bytomiu 
  81. Michał Swałdek w Sądzie Rejonowym w Zawierciu 
  82. Monika Szałkowska w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy 
  83. Karolina Szulc-Paździor w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim 
  84. Michał Szulczewski w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 
  85. Maciej Świder w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie 
  86. Janusz Tomczak w Sądzie Rejonowym w Lubinie 
  87. Joanna Truchel w Sądzie Rejonowym w Wołominie 
  88. Marta Tumułka w Sądzie Rejonowym w Rybniku  
  89. Karolina Turczuk w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku 
  90. Maciej Urbaniak w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi  
  91. Marcin Wilczyński w Sądzie Rejonowym w Brzezinach 
  92. Karolina Wiśniewska w Sądzie Rejonowym w Olsztynie 
  93. Sandra Wojtoń w Sądzie Rejonowym w Będzinie  
  94. Maksym Wróbel w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu 
  95. Arkadiusz Wróblewski w Sądzie Rejonowym w Żarach 
  96. Jan Wyrozumski w Sądzie Rejonowym W Skierniewicach 
  97. Klaudia Znamierowska w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim 

 

Wszystkim mianowanym asesorom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

 

Prokurator dr Piotr Kosmaty

Z- ca Rzecznika Prasowego  

Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury


 

Galeria: 
Data publikacji: 
2021-05-14 13:45
Data wytworzenia: 
2021-05-14 11:15
Autor treści: 
Rafał
Jędrzejowski
Ostatnia zmiana: 
2021-05-14 13:46
Autor zmiany: 
Rafał
Jędrzejowski