Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

W dniu 6 września 2021 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie. Wśród nominowanych znalazło się 131 absolwentów Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Na stanowisko sędziego Sądu Rejonowego powołani zostali:

1. Joanna Adamiec-Guzek w Sądzie Rejonowym w Pszczynie,

2. Patrycja Adekunbi w Sądzie Rejonowym w Radziejowie,

3. Marika Antolec-Walczak w Sądzie Rejonowym w Tychach,

4. Justyna Banaszewska-Pacewicz w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu,

5. Damian Bar w Sądzie Rejonowym w Jarosławiu,

6. Michał Barczyk w Sądzie Rejonowym w Goleniowie,

7. Anna Basiura-Głogowska w Sądzie Rejonowym w Zabrzu,

8. Wojciech Bojarski w Sądzie Rejonowym w Bytomiu,

9. Piotr Buzek-Garzyński w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku,

10. Magdalena Chojecka w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku,

11. Tomasz Chudek w Sądzie Rejonowym w Łukowie,

12. Damian Ciszewski w Sądzie Rejonowym w Opolu,

13. Grzegorz Czapla w Sądzie Rejonowym w Mikołowie,

14. Dorota Długosz w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie,

15. Patrycja Dolniak w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach,

16. Anna Dudek w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,

17. Hubert Dudkiewicz w Sądzie Rejonowym w Iławie,

18. Katarzyna Dudojć w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku,

19. Urszula Filipowicz w Sądzie Rejonowym w Olsztynie,

20. Piotr Gargas w Sądzie Rejonowym w Olkuszu,

21. Kalina Gomuła w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie,

22. Marta Goss-Przygucka w Sądzie Rejonowym w Zgierzu,

23. Tadeusz Górka w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy,

24. Karol Grzywa w Sądzie Rejonowym w Stargardzie,

25. Tomasz Iwanek w Sądzie Rejonowym w Pszczynie,

26. Paulina Izbrandt-Teodorczyk w Sądzie Rejonowym w Stargardzie,

27. Katarzyna Jagoda w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach,

28. Marta Jaroszewska-Potrykus w Sądzie Rejonowym w Wejherowie,

29. Anna Jaworska-Wieloch w Sądzie Rejonowym w Gliwicach,

30. Anna Joniec w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,

31. Joanna Jurczyk-Wiecha w Sądzie Rejonowym w Częstochowie,

32. Karolina Kaczmarzyk-Jarząbek w Sądzie Rejonowym w Gliwicach,

33. Agnieszka Kamińska w Sądzie Rejonowym w Miechowie,

34. Jakub Kawka w Sądzie Rejonowym w Tucholi,

35. Karina Klisiewicz w Sądzie Rejonowym w Wadowicach,

36. Marcin Klugiewicz w Sądzie Rejonowym we Włocławku,

37. Dawid Kobus w Sądzie Rejonowym w Toruniu,

38. Przemysław Kociński w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy,

39. Aleksandra Koper w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim,

40. Żaneta Kornek-Kubis w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim,

41. Aneta Kosińska w Sądzie Rejonowym w Żyrardowie,

42. Michał Kostorz w Sądzie Rejonowym w Lesznie,

43. Karina Kostrzewska w Sądzie Rejonowym w Myszkowie,

44. Adam Koziara w Sądzie Rejonowym w Olkuszu,

45. Ewa Kuchnicka w Sądzie Rejonowym w Szubinie,

46. Michał Kuchnicki w Sądzie Rejonowym w Żninie,

47. Patrycja Kuchta w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku,

48. Łukasz Kuczera w Sądzie Rejonowym w Zakopanem,

49. Wojciech Kulawiak w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,

50. Sylwia Kuźma-Wesołowska w Sądzie Rejonowym w Janowie Lubelskim,

51. Agata Kwaśnicka-Darska w Sądzie Rejonowym w Oleśnie,

52. Agnieszka Laska w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim,

53. Marcin Leleński w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku,

54. Ewwlina Lewińska vel Iwańska w Sądzie Rejonowym w Lesznie,

55. Marek Łach w Sądzie Rejonowym w Chrzanowie,

56. Filip Łakomy w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,

57. Agnieszka Łukasik w Sądzie Rejonowym w Ropczycach,

58. Joanna Łukaszewicz w Sądzie Rejonowym w Legnicy,

59. Marta Łyduch w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku,

60. Magdalena Łysakowska w Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie,

61. Piotr Machnij w Sądzie Rejonowym w Elblągu,

62. Katarzyna Macińska w Sądzie Rejonowym w Kartuzach,

63. Ewa Malinka w Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie,

64. Adam Maliszewski w Sądzie Rejonowym w Koninie,

65. Marlena Marciniak w Sądzie Rejonowym w Ostródzie,

66. Katarzyna Maruszak-Ksok w Sądzie Rejonowym w Braniewie,

67. Jakob Maziarz w Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej,

68. Agnieszka Miczkowska w Sądzie Rejonowym w Lesznie,

69. Andrzej Mika w Sądzie Rejonowym w Mysłowicach,

70. Malwina Mikluszka w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,

71. Paweł Miśta w Sądzie Rejonowym w Ostródzie,

72. Karina Moch w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,

73. Łukasz Mrzyk w Sądzie Rejonowym w Raciborzu,

74. Agnieszka Myrcha w Sądzie Rejonowym w Elblągu,

75. Monika Nagórny w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,

76. Kamil Nahler w Sądzie Rejonowym w Nysie,

77. Marta Nebelska-Zawada w Sądzie Rejonowym we Wrześni,

78. Magdalena Neuman-Kamińska w Sądzie Rejonowym w Stargardzie,

79. Konrad Niedziela w Sądzie Rejonowym w Tychach,

80. Kamil Nowecki w Sądzie Rejonowym w Głubczycach,

81. Mirosław Ośko w Sądzie Rejonowym w Olsztynie,

82. Marcin Paradziński w Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu,

83. Klaudia Piątkiewicxz w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,

84. Joanna Pietrzak w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku,

85. Agnieszka Pluta w Sądzie Rejonowym w Zawierciu,

86. Justyna Poznaniak-Koźmicka w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu,

87. Alicja Przybylska w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie,

88. Paweł Przygucki w Sądzie Rejonowym w Pabianicach,

89. Sylwia Rajczyk-Zys w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,

90. Marta Ringwelska w Sądzie Rejonowym we Włocławku,

91. Małgorzata Sakowska w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku,

92. Monika Sałyga w Sądzie Rejonowym Łodzi-Widzewa w Łodzi,

93. Sebastian Sawicki w Sądzie Rejonowym w Wągrowcu,

94. Agata Serafin w Sądzie Rejonowym w Kaliszu,

95. Marta Sewerynek-Strzyżewska w Sądzie Rejonowym w Kartuzach,

96. Joanna Siemaszko w Sądzie Rejonowym w Kartuzach,

97. Mariusz Siemianowski w Sądzie Rejonowym w Chełmnie,

98. Gabriela Sieniuć w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim,

99. Aleksandra Siniecka-Kotula w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku,

100. Małgorzata Skiba w Sądzie Rejonowym w Gliwicach,

101. Małgorzata Skorupska-Rak w Sądzie Rejonowym w Gliwicach,

102. Anna Skupińska w Sądzie Rejonowym w Opolu,

103. Agnieszka Słuszniak w Sądzie Rejonowym w Zawierciu,

104. Karolina Sosnówka w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie,

105. Marcin Stachowicz w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku,

106. Wojciech Stanke w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu,

107. Sławomir Stańczyk w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,

108. Paweł Such w Sądzie Rejonowym w Krośnie,

109. Sabina Szpyrka w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,

110. Dawid Sztuwe w Sądzie Rejonowym w Brodnicy,

111. Piotr Szutenberg w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku,

112. Iwona Szymańska-Stawiak w Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu,

113. Marcin Szymański w Sądzie Rejonowym w Częstochowie,

114. Piotr Świtała w Sądzie Rejonowym w Częstochowie,

115. Dorota Tofel w Sądzie Rejonowym w Sochaczewie,

116. Anna Trybek w Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju,

117. Grzegorz Turlakiewicz w Sądzie Rejonowym w Koninie,

118. Maja Tuszyńska w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Podgórza w Krakowie,

119. Michał Tyburek w Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu,

120. Weronika Tyndel-Słowiak w Sądzie Rejonowym w Głogowie,

121. Tomasz Vogt-Kostecki w Sądzie Rejonowym w Obornikach,

122. Iwona Wańczycka w Sądzie Rejonowym w Lęborku,

123. Kamila Widera-Kasprowicz w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,

124. Dagmara Wilczyńska w Sądzie Rejonowym w Olsztynie,

125. Roman Wilk w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Podgórza w Krakowie,

126. Agnieszka Władowska-Milaszewska w Sądzie Rejonowym w Wodzisławiu Śląskim,

127. Agnieszka Wolak w Sądzie Rejonowym w Siedlcach,

128. Joanna Zakrzewska w Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wielkopolskim,

129. Diana Zegadłowicz-Kukuła w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie,

130. Katarzyna Zmorek-Pacak w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,

131. Agnieszka Żołądź w Sądzie Rejonowym w Nowym Tomyślu. 

 

Wszystkim nominowanym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

dr Piotr Kosmaty

Zastępca Rzecznika Prasowego

Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

 

fot. Marek Borawski/KPRP

Galeria: 
Data publikacji: 
2021-09-17 10:05
Data wytworzenia: 
2021-09-17 09:45
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2021-09-17 10:07
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński