Wydarzenia

Spotkania Dyrektora Krajowej Szkoły z przedstawicielami szkół policyjnych

W dniu 18 kwietnia 2018 r. w siedzibie Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Dyrektor Krajowej Szkoły dr hab. Małgorzata Manowska spotkała się z Komendantem Szkoły Policji w Katowicach insp. Rafałem Kochańczykiem.

Natomiast w dniu 17 kwietnia 2018 r. w siedzibie Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Dyrektor Krajowej Szkoły dr hab. Małgorzata Manowska spotkała się z Dyrektorem Instytutu Badań i Rozwoju Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie mł. insp. dr hab. Mariuszem Nepelskim.

Spotkanie Dyrektora Krajowej Szkoły z wrocławskimi sędziami i prokuratorami

W dniu 11 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu Dyrektor Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury dr hab. Małgorzata Manowska uczestniczyła w spotkaniach w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu i Prokuraturze Regionalnej we Wrocławiu. Krajową Szkołę reprezentowali również Zastępca Dyrektora ds. aplikacji sędziowskiej Adam Sęk, Zastępca Dyrektora ds. aplikacji prokuratorskiej Ryszard Tłuczkiewicz, Kierownik Działu Szkoleń Ośrodka Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej Agnieszka Orłowska oraz Kierownik Działu Organizacyjnego Anna Guzik.

Nowy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

Na stronie internetowej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury  w zakład Działalność wydawnicza  jest już dostępny najnowszy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w wersji elektronicznej.

IV Międzynarodowy Kongres Psychiatrii Sądowej z udziałem Dyrektora Krajowej Szkoły

Dyrektor Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury dr hab. Małgorzata Manowska uczestniczyła w odbywającym się w dniach 6-7 kwietnia 2018 r. w Łodzi IV Międzynarodowym Kongresie Psychiatrii Sądowej, organizowanym przez Klinikę Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy współpracy z Sekcją MHID Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dyrektor Krajowej Szkoły z wizytą w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi i Prokuraturze Regionalnej w Łodzi

W dniu 5 kwietnia 2018 r. w Łodzi Dyrektor Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury dr hab. Małgorzata Manowska uczestniczyła w spotkaniach w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi i Prokuraturze Regionalnej w Łodzi. Krajową Szkołę reprezentowali również Zastępca Dyrektora ds. aplikacji sędziowskiej Adam Sęk, Zastępca Dyrektora ds. aplikacji prokuratorskiej Ryszard Tłuczkiewicz oraz Zastępca Dyrektora ds. szkolenia ustawicznego i współpracy międzynarodowej Adam Czerwiński.

Spotkania Dyrektora Krajowej Szkoły w Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie i Prokuraturze Regionalnej w Rzeszowie

W dniu 28 marca 2018 r. w Rzeszowie Dyrektor Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury dr hab. Małgorzata Manowska wzięła udział w spotkaniach, które odbyły się w Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie i Prokuraturze Regionalnej w Rzeszowie. Krajową Szkołę reprezentowali również Zastępca Dyrektora ds. aplikacji prokuratorskiej Ryszard Tłuczkiewicz oraz Zastępca Dyrektora ds. szkolenia ustawicznego i współpracy międzynarodowej Adam Czerwiński.

Zakończenie VIII rocznika aplikacji ogólnej oraz inauguracja VIII rocznika aplikacji sędziowskiej i aplikacji prokuratorskiej

W dniu 26 marca 2018 r. w Krakowie w auli Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego odbyła się uroczystość zakończenia VIII rocznika aplikacji ogólnej dla 209 aplikantów oraz inauguracji VIII rocznika aplikacji sędziowskiej dla 107 aplikantów i aplikacji prokuratorskiej dla 99 aplikantów.

Spotkanie Dyrektora Krajowej Szkoły z prezesami i wizytatorami sądów apelacji krakowskiej

W dniach12 -13 marca 2018 r. w Bukowinie Tatrzańskiej  Dyrektor Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury dr hab. Małgorzata Manowska spotkała się z prezesami i wizytatorami sądów apelacji krakowskiej.

Krajową Szkołę reprezentowali również Zastępca Dyrektora ds. aplikacji sędziowskiej Adam Sęk oraz Zastępca Dyrektora ds. szkolenia ustawicznego i współpracy międzynarodowej Adam Czerwiński.

VIII Prawnicze Targi Praktyk i Pracy z udziałem Krajowej Szkoły

W dniu 13 marca 2018 r. w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie odbyły  się już po raz ósmy Prawnicze Targi Praktyk i Pracy zorganizowane m.in. przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Samorząd Studentów WPiA UW. Wzorem lat ubiegłych uczestniczyła w nich Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury. Jak co roku nasz punkt informacyjny cieszył się dużym zainteresowaniem studentów i absolwentów wydziałów prawa.

Strony