Nominacje na stanowiska prokuratorów

            Nominacje absolwentów Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury na stanowiska prokuratorów

L.p.

Rok

L.p. w danym roku

Nazwisko

Imiona

Rocznik aplikacji

Prokuratura Rejonowa

Data wręczenia nominacji

1.

2015

1.

Jasiński

Tomasz

I AP

Nowy Tomyśl

2.07.2015

2.

2015

2.

Tybinkowska-Siepsiak

Nina Maria

I AP

Poznań – Wilda w Poznaniu

08.12.2015

3.

2015

3.

Zysnarski

Wojciech Tomasz

I AP

Poznań – Stare Miasto w Poznaniu

08.12.2015

4.

2016

1.

Orłowska

Dorota

I AP

Warszawa-Praga-Północ w Warszawie

10.02.2016

5.

2016

2.

Sikora

Krystian

I AP

Kielce-Wschód w Kielcach

10.02.2016

6.

2016

3.

Wolska

Anna

I AP

w Gdyni

10.02.2016

7.

2016

4.

Berezowska

Dorota

I AP

Warszawa-Wola w Warszawie

23.02.2016

8.

2016

5.

Filus-Gargas

Joanna

I AP

w Tarnowie

23.02.2016

9.

2016

6.

Majchrzak

Anna

I AP

Radom-Zachód w Radomiu

23.02.2016

10.

2016

7.

Mikulski

Michał

I AP

Bydgoszcz-Północ w Bydgoszczy

23.02.2016

11.

2016

8.

Antonowicz-Fechner

Ewa

II AP

w Nowej Soli

29.02.2016

12.

2016

9.

Bania

Paweł

I AP

Bielsko Biała-Północ w Bielsku Białej

29.02.2016

13.

2016

10.

Buchaniec

Tomasz

I AP

w Chrzanowie

29.02.2016

14.

2016

11.

Gruszkowski

Jędrzej

I AP

w Rykach

29.02.2016

15.

2016

12.

Jaszczuk

Małgorzata

I AP

w Mińsku Mazowieckim

29.02.2016

16.

2016

13.

Pietrzyk

Tomasz

I AP

w Świdniku

29.02.2016

17.

2016

14.

Płaszczyński

Tomasz

I AP

w Wejcherowie

29.02.2016

18.

2016

15.

Reluga

Joanna

I AP

Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku

29.02.2016

19.

2016

16.

Wróbel

Adam

I AP

Olsztyn-Północ w Olsztynie

29.02.2016

20.

2016

17.

Bernacka

Ewa

I AP

Wrocław-Śródmieście we Wrocławiu

15.07.2016

21.

2016

18.

Czułowski

Tomasz

II AP

w Jeleniej Górze

15.07.2016

22.

2016

19.

Garncarz

Jakub

I AP

w Siemianowicach Śląskich

15.07.2016

23.

2016

20.

Hankus

Maciej

I AP

w Strzelcach Opolskich

15.07.2016

24.

2016

21.

Harlak

Alina

I AP

Łódź-Widzew w Łodzi

15.07.2016

25.

2016

22.

Harlak

Krzysztof

I AP

Łódź-Polesie w Łodzi

15.07.2016

26.

2016

23.

Kuchno

Łukasz

II AP

w Tarnobrzegu

15.07.2016

27.

2016

24.

Leśko

Michał

I AP

w Janowie Lubelskim

15.07.2016

28.

2016

25.

Marcińczyk

Agnieszka

I AP

Gliwice-Wschód w Gliwicach

15.07.2016

29.

2016

26.

Matura

Wojciech

I AP

w Cieszynie

15.07.2016

30.

2016

27.

Moś-Brachowska

Małgorzata

I AP

Bielsko Biała-Północ w Bielsku Białej

15.07.2016

31.

2016

28.

Nieszporek

Krzysztof

II AP

w Głogowie

15.07.2016

32.

2016

29.

Skowron

Barbara

I AP

w Rzeszowie

15.07.2016

33.

2016

30.

Ściubidło-Ślusarczyk

Tatiana

I AP

w Dąbrowie Górniczej

15.07.2016

34.

2016

31.

Terlikowski

Adam

I AP

Katowice-Północ w Katowicach

15.07.2016

35.

2016

32.

Wieczorek

Natalia

I AP

Wrocław-Psie Pole we Wrocławiu

15.07.2016

36.

2016

33.

Zalewski

Kamil

II AP

w Stargardzie

15.07.2016

37.

2016

34.

Zuber

Adam

I AP

w Przemyślu

15.07.2016

38.

2016

35.

Ambroży

Szymon

I AP

w Pińczowie

15.09.2016

39.

2016

36.

Budzik

Krzysztof

II AP

Częstochowa - Północ w Częstochowie

15.09.2016

40.

2016

37.

Bujwid

Tomasz

II AP

w Świdnicy

15.09.2016

41.

2016

38.

Cebula

Katarzyna

I AP

w Zabrzu

15.09.2016

42.

2016

39.

Chyr

Mirosława

I AP

Warszawa - Mokotów w Warszawie

15.09.2016

43.

2016

40.

Cyprys - Gaudyn

Marcin

II AP

Katowice - Zachód w Katowicach

15.09.2016

44.

2016

41.

Czerwik

Patrycja

II AP

Częstochowa - Północ w Częstochowie

15.09.2016

45.

2016

42.

Dorczak

Jarosław

I AP

w Zabrzu

15.09.2016

46.

2016

43.

Durbacz

Małgorzata

I AP

Kraków - Prądnik Biały w Krakowie

15.09.2016

47.

2016

44.

Gierulska

Urszula

I AP

w Bolesławcu

15.09.2016

48.

2016

45.

Gierz

Bartłomiej

II AP

w Wejherowie

15.09.2016

49.

2016

46.

Kopciał

Mateusz

I AP

Śródmieście - Północ w Warszawie

15.09.2016

50.

2016

47.

Kwiecińska

Katarzyna

I AP

Warszawa - Żoliborz w Warszawie

15.09.2016

51.

2016

48.

Majewska

Karolina

II AP

w Chorzowie

15.09.2016

52.

2016

49.

Mazurek - Wardak

Magdalena

I AP

w Łodzi

15.09.2016

53.

2016

50.

Micyk - Walusiak

Karolina

II AP

Sosnowiec- Południe w Sosnowcu

15.09.2016

54.

2016

51.

Mróz

Sebastian

II AP

Kielce - Zachód w Kielcach

15.09.2016

55.

2016

52.

Mync

Radosław

II AP

Toruń Centrum - Zachód w Toruniu

15.09.2016

56.

2016

53.

Pańczyk - Wujec

Beata

I AP

Warszawa Śródmieście - Północ w Warszawie

15.09.2016

57.

2016

54.

Płachecki

Adrian

I AP

Bydgoszcz - Południe w Bydgoszczy

15.09.2016

58.

2016

55.

Sitek

Wojciech

I AP

Warszawa - Śródmieście w Warszawie

15.09.2016

59.

2016

56.

Szewc

Adam

I AP

Gliwice - Wschód w Gliwicach

15.09.2016

60.

2016

57.

Szewczyk - Mizera

Aleksandra

I AP

w Gorzowie Wielkopolskim

15.09.2016

61.

2016

58.

Topa

Ilona

I AP

w Rudzie Śląskiej

15.09.2016

62.

2016

59.

Trela

Damian

I AP

w Rybniku

15.09.2016

63.

2016

60.

Ziobro

Michał

I AP

Katowice - Północ w Katowicach

15.09.2016

64.

2016

61.

Smoliński

Piotr

I AP

w Piasecznie

15.09.2016

65.

2016

62.

Anioł

Jarosław

I AP

w Piotrkowie Trybunalskim

03.11.2016

66.

2016

63.

Białas

Adam

I AP

Białystok – Północ w Białymstoku

03.11.2016

67.

2016

64.

Czachor

Natalia

II AP

w Tarnowie

03.11.2016

68.

2016

65.

Doniec

Urszula

I AP

w Wieliczce

03.11.2016

69.

2016

66.

Janyst

Łukasz

I AP

w Siemiatyczach

03.11.2016

70.

2016

67.

Kwak – Piwowarczyk

Maria

II AP

Warszawa – Praga Północ w Warszawie

03.11.2016

71.

2016

68.

Kwiatkowska

Wiktoria

I AP

Kraków – Podgórze w Krakowie

03.11.2016

72.

2016

69.

Lutrzykowska

Katarzyna

I AP

w Łomży

03.11.2016

73.

2016

70.

Magiera

Katarzyna

I AP

w Kartuzach

03.11.2016

74.

2016

71.

Mazurek

Tomasz

I AP

Kraków – Śródmieście Zachód w Krakowie

03.11.2016

75.

2016

72.

Pietrzak

Dominik

II AP

w Słupsku

03.11.2016

76.

2016

73.

Socha

Jarosław

II AP

w Otwocku

03.11.2016

77.

2016

74.

Zadarnowski

Bartłomiej

I AP

w Nowym Targu

03.11.2016

78.

2017

1.

Jenek

Łukaszj

I AP

w Kołobrzegu

28.02.2017

79.

2017

2.

Jonak

Magdalena

I AP

Kraków – Podgórze w Krakowie

28.02.2017

80.

2017

3.

Rybak

Tomasz

II AP

Piasecznie

28.02.2017

81.

2017

4.

Sola

Sławomir

II AP

Rybniku

28.02.2017

82.

2017

5.

Szołtysik

Katarzyna

II AP

Gliwice - Zachód w Gliwicach

28.02.2017

83.

2017

6.

Warzecha

Ewa

I AP

w Opolu

28.02.2017

84.

2017

7.

Bańko

Sebastian

II AP

w Grodzisku Mazowieckim

28.03.2017

85.

2017

8.

Brytan

Łukasz

II AP

Bielsko-Biała-Południe w Bielsko-Białej

28.03.2017

86.

2017

9.

Choromańska

Marta

II AP

w Grodzisku Mazowieckim

28.03.2017

87.

2017

10.

Lewtak

Tomasz

III AP

w Białej Podlaskiej

25.04.2017

88.

2017

11.

Paradowski

Łukasz Ryszard

II AP

w Ełku

25.04.2017

89.

2017

12.

Ziemka

Jan Paweł

I AP

w Nowym Targu

25.04.2017

90.

2017

13.

Bucoń

Grzegorz Łukasz

II AP

w Łukowie

28.03.2017

91.

2017

14.

Pawletta

Bartosz Tomasz

III AP

Wrocław-Fabryczna we Wrocławiu

25.04.2017

92.

2017

15.

Skrzypik-Skrok

Monika

I AP

w Krasnymstawie

25.04.2017

93.

2017

16.

Tyszkiewicz

Agnieszka

III AP

w Mogilnie

25.04.2017

94. 2017 17.

Bronowska – Garncarz

Agata Daria I AP

w Chorzowie

26.06.2017
95. 2017 18.

Kondratowicz

Anna Katarzyna III AP

Poznań - Wilda w Poznaniu

26.06.2017
96. 2017 19.

Kowal

Piotr Paweł I AP

Kraków – Podgórze w Krakowie

26.06.2017
97. 2017 20.

Paprocka – Pogoda

Ewa Marzena II AP

Warszawa - Mokotów w Warszawie

26.06..2017
98. 2017 21.

Sierszulska – Wałęza

Anna III AP

w Nakle nad Notecią

26.06.2017
99. 2017 22.

Tomczak

Maria Magda III AP

Warszawa - Ochota w Warszawie

26.06.2017
100. 2017 23.

Zajc

Natalia Zofia III AP

Warszawa - Ochota w Warszawie

26.06.2017
101. 2017 24. Blecharczyk Adam Grzegorz I AP

w Aleksandrowie Kujawskim

28.08.2017
102. 2017 25. Choromański Michał II AP

  Olsztyn-Północ w Olsztynie

28.08.2017
103. 2017 26. Kołodziejski Rafał Wiktor III AP

Warszawa-Wola w Warszawie

28.08.2017
104. 2017 27. Korpanty Sebastian Marek III AP

Wrocław-Krzyki Zachód we Wrocławiu

28.08.2017
105. 2017 28.

Kunstler

Karol Włodzimierz III AP

w Brodnicy

28.08.2017
106. 2017 29.

Rozwadowski

Tomasz II AP

w Tomaszowie Lubelskim

28.08.2017
107. 2017 30.

Słowik

Ewa III AP

Warszawa-Mokotów w Warszawie

28.08.2017
108. 2017 31.

Sobień

Bożena III AP w Pucku 28.08.2017
109. 2017 32.

Stańczyk

Anna Maria III AP w Gdyni 28.08.2017
110. 2017 33.

Sury

Piotr Krzysztof III AP w Świebodzinie 28.08.2017
111. 2017 34. Ulanecka Aleksandra Beata III AP

Warszawa-Mokotów  w Warszawie

28.08.2017
112. 2017 35.

Wierzbicki

Łukasz III AP

Warszawa-Wola w Warszawie

28.08.2017
113. 2017 36.

Zychal

Anna Maria III AP

w Starogardzie Gdańskim

28.08.2017
114. 2017 37.

Berus

Mateusz III AP

w Mysłowicach

27.09.2017
115. 2017 38.

Bruska

Maura Anita II AP

Gdańsk- Wrzeszcz w Gdańsku

27.09.2017
116. 2017 39.

Huzior

Daniel Piotr III AP

Warszawa- Praga Północ w Warszawie

27.09.2017
117. 2017 40.

Linda-Berestecka

Mariola Dorota III AP

w Zamościu

27.09.2017
118. 2017 41.

Spychała

Tomasz Paweł III AP

w Bydgoszczy

27.09.2017
119. 2017 42.

Węglewska

Kamila Kinga III AP

w Krośnie Odrzańskim

27.09.2017
120. 2017 43.

Kowalik

Marek Adam III AP

w Chrzanowie

25.10.2017
121. 2017 44.

Milewska

Magdalena IIIAP

Warszawa - Ochota w Warszawie

25.10.2017

 

Data publikacji: 
2016-06-03 09:46
Data wytworzenia: 
2016-06-03 09:42
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2017-10-25 15:46
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński