Nominacje na stanowiska sędziów

Nominacje absolwentów Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury na stanowiska sędziów

L.p.

Rok

L.p.

w danym roku

Nazwisko

Imiona

Rocznik aplikacji

Sąd Rejonowy

Data wręczenia nominacji

  1.  

2016

  1.  

Adamczewska

Agnieszka

I AS

w Zgierzu

11.02.2016

  1.  

2016

  1.  

Kasielski

Bartosz

I AS

dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

11.02.2016

  1.  

2016

  1.  

Ferdyn

Marta

I AS

w Bytomiu

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Jamroz

Izabela

I AS

Lublin-Zachód w Lublinie

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Jaworski

Adam

I AS

dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Kowalczyk

Jakub

I AS

dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Lipska-Jędruch

Katarzyna

I AS

dla Warszawy-Woli w Warszawie

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Łuczyńska

Aleksandra

I AS

w Łasku

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Malinowski

Łukasz

I AS

dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Olszowiec

Monika

I AS

w Zgierzu

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Rafalska

Anna

 

I AS

dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Szczepankowska-Szyszka

Ada

 

I AS

dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Wiśniewska-Okoń

Karolina

I AS

dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

19.04.2016

  1.  

2016

  1.  

Kociałkowski

Paweł

I AS

w Bydgoszczy

27.06.2016

  1.  

2016

  1.  

Sójta

Katarzyna

I AS

w Pabianicach

27.06.2016

  1.  

2016

  1.  

Ustjanicz-Dubiel

Anastazja

I AS

w Jaworznie

27.06.2016

  1.  

2016

  1.  

Kołodziej

Aneta

I AS

w Chorzowie

17.08.2016

  1.  

2016

  1.  

Ostrowski

Łukasz

I AS

w Kielcach

17.08.2016

  1.  

2016

  1.  

Włodarczyk

Monika

I AS

w Chrzanowie

17.08.2016

  1.  

2016

  1.  

Kwapisz

Daria

I AS

Katowice-Wschód w Katowicach

10.10.2016

  1.  

2016

  1.  

Rudnicki

Rafał

I AS

w Wejherowie

10.10.2016

  1.  

2016

  1.  

Banasiewicz

Mirosława

I AS

dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

07.12.2016

  1.  

2016

  1.  

Szyszka

Łukasz

I AS

dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

07.12.2016

  1.  

2016

  1.  

Wiekiera

Michał

II AS

w Rybniku

07.12.2016

  1.  

2017

  1.  

Przepióra

Katarzyna

II AS

dla m.st. Warszawy w Warszawie

24.01.2017

  1.  

2017

  1.  

Cieciura

Paweł

II AS

w Zduńskiej Woli

15.03.2017

  1.  

2017

  1.  

Ochal

Marek

II AS

w Otwocku

15.03.2017

  1.  

2017

  1.  

Trąbka

Ewelina

II AS

w Wodzisławiu Śląskim

15.03.2017

  1.  

2017

  1.  

Malińska

Joanna

I AS

w Legionowie

05.04.2017

  1.  

2017

  1.  

Sławicki

Paweł

II AS

dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

05.04.2017

  1.  

2017

  1.  

Kędzierski

Piotr

II AS

dla m.st. Warszawy w Warszawie

29.06.2017

  1.  

2017

  1.  

Blus

Piotr

II AS

dla Warszawy-Woli w Warszawie

15.11.2017

 

Data publikacji: 
2016-06-03 09:41
Data wytworzenia: 
2016-06-03 09:17
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2017-11-15 15:49
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński