Najnowszy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

Na stronie internetowej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w zakładce Działalność wydawnicza jest już dostępny najnowszy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w wersji elektronicznej.

Polecamy lekturę wszystkich artykułów, glos i innych materiałów. W szczególności polecamy artykuły: prokurator Małgorzaty Szeroczyńskiej pt. „Asesura prokuratorska jako forma coachingu”, aplikantki prokuratorskiej Magdaleny Tokarskiej pt. „Procesowe konsekwencje śmierci pokrzywdzonego” oraz aplikanta sędziowskiego Marcina Borodziuka pt. „Uwagi na temat umyślności wykroczenia”.

Kwartalnik Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury to czasopismo, na łamach którego publikowane są materiały o tematyce prawnej, skierowane przede wszystkim do sędziów, prokuratorów, referendarzy sądowych, asystentów sędziów i prokuratorów, urzędników sądów
i prokuratury, aplikantów aplikacji: ogólnej, sędziowskiej i prokuratorskiej, przedstawicieli nauki prawa oraz przedstawicieli innych prawniczych grup zawodowych.

Każde wydanie Kwartalnika zawiera rubryki i działy, wśród których znajdują się m.in. artykuły, glosy, materiały szkoleniowe, recenzje, aktualności i sprawozdania.

Zapraszamy do lektury Kwartalnika  oraz do zapoznania się z informacjami przeznaczonymi dla autorów.

 

Mateusz Martyniuk

Rzecznik Prasowy

Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

 

Data: 
poniedziałek, Październik 30, 2017
Data publikacji: 
2017-10-30 13:04
Data wytworzenia: 
2017-10-30 13:00
Autor treści: 
Mateusz
Martyniuk
Ostatnia zmiana: 
2017-10-30 15:02
Autor zmiany: 
Bartosz
Kuźma