Kara łączna i wyrok łączny- najnowsza publikacja Krajowej Szkoły

„Kara łączna i wyrok łączny” autorstwa dr Dariusza Kali- sędziego Sądu Najwyższego i dr Mai Klubińskiej- adiunkta w Katedrze Postępowania Karnego UMK w Toruniu to kolejna publikacja Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury wydana w ramach serii Metodyki.

Książka adresowana jest do praktyków, w tym przede wszystkim sędziów i prokuratorów oraz aplikantów sędziowskich i prokuratorskich. Podkreślić należy, że jest to pierwsze na polskim rynku wydawniczym opracowanie o charakterze metodycznym poświęcone materii kary łącznej i wyroku łącznego.

Autorzy w sposób nowatorski i przystępny omawiają zagadnienia związane ze złożoną i wielowątkową tematyką dotyczącą kary łącznej i wyroku łącznego, w tym m.in. kwestie związane z przebiegiem postępowania w przedmiocie wydania wyroku łącznego, materialnoprawne warunki orzeczenia kary łącznej, dyrektywy wymiaru kary łącznej i zasady łączenia kar.

Najnowsza publikacja, jak również poprzednie wydane w serii Metodyki dostępna jest w wersji elektronicznej na stronie internetowej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.

Zachęcamy do lektury nowej publikacji, jak również wcześniejszych pozycji wydanych przez Krajową Szkołę w serii Metodyki.

 

Mateusz Martyniuk

Rzecznik Prasowy

Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

 

Data: 
środa, Wrzesień 6, 2017
Data publikacji: 
2017-09-06 14:33
Data wytworzenia: 
2017-09-06 14:30
Autor treści: 
Mateusz
Martyniuk
Ostatnia zmiana: 
2017-09-06 14:40
Autor zmiany: 
Mateusz
Martyniuk