Nowy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

   Na stronie internetowej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury  w zakładce Działalność wydawnicza  jest już dostępny najnowszy numer Kwartalnika Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w wersji elektronicznej.

   Polecamy lekturę wszystkich artykułów, glos i innych materiałów. W szczególności polecamy artykuły: sędziego Dariusza Drajewicza pt. „Zażalenie na czynności niedecyzyjne oraz zażalenie osób niebędących stronami w postępowaniu przygotowawczym (art.302 KPK)” oraz  prokuratora Piotra Kosmatego pt. „Ustanie reakcji karnej a wolność wypowiedzi”.

   Kwartalnik Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury to czasopismo, na łamach którego publikowane są materiały o tematyce prawnej, skierowane przede wszystkim do sędziów, prokuratorów, referendarzy sądowych, asystentów sędziów i prokuratorów, urzędników sądów i prokuratury, aplikantów aplikacji: ogólnej, sędziowskiej i prokuratorskiej, przedstawicieli nauki prawa oraz przedstawicieli innych prawniczych grup zawodowych.

   Każde wydanie Kwartalnika zawiera rubryki i działy, wśród których znajdują się m.in. artykuły, glosy, materiały szkoleniowe, recenzje, aktualności i sprawozdania.

   Zapraszamy do lektury Kwartalnika  oraz do zapoznania się z informacjami przeznaczonymi dla autorów.

 

Mateusz Martyniuk

Rzecznik Prasowy

Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

Data publikacji: 
2017-05-12 11:07
Data wytworzenia: 
2017-05-12 11:00
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2017-05-12 11:10
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński